Základy tvůrčího psaní

Tento unikátní videokurz obsahuje 20+ lekcí, které se dotýkají všech nezbytných základů tvůrčího psaní. Každý týden se tu na omezenou dobu objeví jedna nová lekce. Žádné reklamy, žádné skryté platby. Připravte se na dlouhodobé studium tvůrčího psaní, za které byste jinde zaplatili tisíce korun. 

20+ lekcí

Základy tvůrčího psaní je kurz s více než dvaceti lekcemi, které pokrývají všechny nezbytné oblasti tvůrčího psaní. Najdete v něm jak teorii, tak i hravou praxi.

2 až 5 minut

Každá video lekce je navržena tak, aby vám zabrala co nejméně času (a zároveň aby podchytila podstatu věci).

Doplňkové materiály

Součástí tohoto kurzu jsou i články a doplňková cvičení tvůrčího psaní, které vám pomohou ponořit se ještě hlouběji do spisovatelského řemesla.

Základy tvůrčího psaní je videokurz zdarma, který je opravdu pro všechny!

Koncept kurzu je celkem prostý – přinést vám v ucelené a zábavné formě nejdůležitější informace z oblasti tvůrčího psaní. Zvolil jsem formu videolekcí, abych mohl být co nejvíce názorný.

Základy tvůrčího psaní budu aktualizovat zhruba jednou týdně. Předpřipraveno mám více než dvacet témat a vypadá to, že kurz bude žít svůj aktivní život až do konce roku 2019.

Buďte u toho, užijte si ho a pozdravujte ode mě vaši múzu! ;)

*

Chcete být první, kdo se dozví o zveřejnění nové lekce?

Obsah kurzu Základy tvůrčího psaní

Další lekce se tu objeví již brzy… :)

Řekněte o tomto kurzu svým známým!

Čím více vás bude, tím více lekcí vytvořím.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Lekce #1

Začátky

V této sekci vždy najdete doplňkové články a cvičení, které se týkají dané lekce kurzu Základy tvůrčího psaní. Rozklikejte je všechny!

Lekce #2

Srozumitelnost

Srozumitelnost textu je klíčová věc. Pokud čtenáři po dočtení knihy tápou nad významem některých scén nebo popisů, případně vůbec netuší, čeho chtěl svým psaním autor docílit, není to úplně v pořádku, že ano? Hmm… Co tedy s tím?

Lekce #3

Klišé

Jak vznikají tzv. klišé a proč je dobré se jim vyhýbat?

Lekce #4

Detaily

Detaily umí váš rukopis povýšit o několik úrovní výš, stejně tak ho umí pěkně zruinovat. Na co si tedy dát při popisování věcí, prostředí a postav pozor?

Do zveřejnění nové lekce zbývá:

dní
hodin
minut
sekund
*

„9 let přináším svým čtenářům články a pomůcky, které usnadňují jejich psaní. Kurz Základy tvůrčího psaní je dost možná můj největší projekt, který u mě na webu najdete. A je fakt zadarmo!“

Spisovatelský test

René Nekuda

Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Ano, je. Nečekají vás žádné další platby za doplňkový obsah nebo za nějaké tajné materiály navíc. 100 % kurzu Základy tvůrčího psaní najdete na této stránce.

Ne, nepotřebujete. Tento videokurz není vázán na žádný účet a jeho procházení není ničím podmíněno. Nicméně vám doporučuji odebírat zdejší upozornění, aby vám neunikly žádné nové lekce.

Je dobře, že se chcete ještě více rozvíjet. Zpětná vazba bohužel není součástí kurzu Základy tvůrčího psaní. Můžete ji získat na zdejším fóru nebo v naší VIP Facebookové skupině. A pokud to se psaním myslíte opravdu vážně, podívejte se prosím na moji nabídku kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost (případně online kurzů tvůrčího psaní).

No přece René Nekuda. :) Již několik let se snažím zpřístupnit tvůrčí psaní všem, takže toto je další možnost, jak se v této oblasti snadno a hravě vzdělávat. Napište mi, jak se vám kurz líbí – uděláte mi tím velkou radost. Opravdu.

Držím vám palce!

Nezapomeňte, že video kurz Základy tvůrčího psaní je pravidelně aktualizován. Doufám, že se tu zase brzy uvidíme – těším se!