Rozšiřovač slovní zásoby

Rozšiřovač slovní zásoby – emailový kurz tvůrčího psaní zdarma

Slovní zásoba je pro nás pro všechny nesmírně důležitá. Bez ní bychom těžko mohli komunikovat, ba co víc – bylo by pro nás obtížné vyjádřit to, co chceme.

Nemusíte být spisovatel z povolání, aby se vám rozšíření slovní zásoby hodilo.

Tento krátký e-mailový kurz tvůrčího psaní vám pomůže hravou formou prozkoumat nejen svoji vlastní slovní zásobu, ale i kreativitu a cit pro jazyk.

Rozšiřovač slovní zásoby – ilustrace komiksové bubliny

Obsahuje celkem 21 cvičení (jedno cvičení denně = jeden doručený e-mail s novým úkolem denně) v průměrném rozsahu 2 až 5 minut (ano, skutečně v něm delší úkoly nenajdete). To je dohromady něco málo přes hodinu čistého času za celé 3 týdny. Je tohle vůbec nějaká výzva? Je. A obohacující.

Dobrá zpráva: Tento kurz je opravdu úplně zadarmo. Stačí vyplnit přihlašovací formulář do Rozšiřovače slovní zásoby, který najdete níže.

A teď to nejlepší: pokud si poctivě zaznamenáte počet svých řešení u všech 21 připravených úkolů, tak vám po skončení kurzu přistane v e-mailové schránce vyhodnocovací tabulka. Po jejím vyplnění se pak budete moci srovnat s výsledky ostatních účastníků tohoto kurzu a můžete tak snadno zjistit, jak dobří jste (přihlásilo se do něho více než 1000 lidí). ;)

Rozšiřovač slovní zásoby – ilustrace mozku

Rozšiřovač slovní zásoby je hravý a zábavný e-mailový kurz tvůrčího psaní, který vám za 3 týdny a necelých 5 minut denně pomůže zlepšit nejen běžnou mezilidskou komunikaci a příjemně se odreagovat. #věřtemi 

Jdete do toho?


Přihlašovací formulář


Máte otázku?

Pokud vám něco není jasné, podívejte se prosím na nejčastější otázky (FAQ) k mému dalšímu e-mailovému kurzu Jak napsat knihu. Oba kurzy fungují prakticky stejně.

Pročíst si nejčastější otázky k e-mailovým kurzům tvůrčího psaní »

Poznámka: Další online kurzy tvůrčího psaní jsou k nalezení zde

Užijte si rozšiřování své slovní zásoby! :)

Rozšiřovač slovní zásoby – ilustrace slunce

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…