Online Trenér kreativity

Online Trenér kreativity

„Ahoj, kreativita je sval, který se dá trénovat. A koukám, že ta tvoje je trochu obalena stereotypem. Co s tím uděláme?“

 ***

Budeme spolu cvičit?

Velká spousta koučů, psychologů a vědců je přesvědčena, že kreativita se dá rozvíjet. Zároveň je to jedna z důležitých komodit na současném trhu práce. Dnešní doba si žádá natolik kreativní jedince, že se hranice originality a stereotypu (fádnosti, tuctovosti) neustále posunují. A o to těžší je dnes uspět.

Nebojte se, všechno se dá zvládnout!

Jestliže se chcete rozvíjet, vytvořil jsem pro vás online Trenéra kreativity. Stačí, když mu věnujete maximálně 5 minut denně po dobu tří týdnů. Nezhubnete sice žádné kilo tuku, ale pravděpodobně se zbavíte minimálně jednoho kila stereotypu. Vaše mysl a fantazie se osvěží a budou mít natolik promazaná kolečka, že se jim bude lehčeji a rychleji pracovat.

Kdo / co je online Trenér kreativity?

Kamarádský, inspirativní a velmi hravý pomocník v podobě e-mailového kurzu zdarma.

Online Trenér kreativity navazuje na mé dva úspěšné e-mailové kurzy tvůrčího psaní: Jak napsat knihu, jenž se zabývá spisovatelským řemeslem a 3 měsíce inspirace zdarma, který se soustřeďuje na rozvoj vnímání a pozorovacích schopností. Tento třetí díl skládanky je zaměřen zejména na kreativitu. A jak již bylo řečeno, opět je vám k dispozici zcela zdarma!

Jak to funguje?

Pomocí krátkých (maximálně pětiminutových, ale většinou o dost kratších) kreativních cvičení vás provede celým kurzem série 23 pečlivě předpřipravených e-mailů (do schránky obdržíte vždy jeden denně).

Všechna cvičení obsahují velké procento náhody a jsou zaměřená na práci se slovy, což umožňuje relativně snadno vygenerovat takový úkol, který vyžaduje pro své splnění velkou dávku důvtipu a netradičního myšlení.

Jak to může vypadat?

Třeba takto: Z následujících náhodně vylosovaných slov vyberte jedno, které vám připomíná nějaký úkol, na kterém momentálně pracujete. Jak vám zbylá slova pomohou s jeho řešením? Pokuste se ho díky nim vyřešit!

SÝR

ITÁLIE

OBR

VÝSLEDEK

Trenér kreativity – brýle

Jdete do toho?

Zdá se vám pět minut denně po dobu tří týdnů jako poměrně snadná výzva? No ano, opravdu to není mnoho času (jsou to vlastně necelé dvě hodiny). Nicméně mi věřte, že následující e-mailový kurz kreativity není úplně snadný (byť je dost zábavný a hravý).

Čili jestliže se přihlásíte a vydržíte celé tři týdny, obdržíte zaslouženou malou odměnu. :)

Přihlášení = vstupní test

Kurz Trenér kreativity je zdarma! Nutné je vyplnit pouze vstupní test – sdílet informaci o kurzu na jedné z níže uvedených sociálních sítí. Váš tweet nebo facebookový příspěvek by měl být kreativní a obsahovat odkaz na tento kurz, tj. na tuto webovou stránku (jde vlastně o takové netradiční doporučení či pochlubení se, že na sobě pracujete).

Pokud to zvládnete a máte zapnutá cookies, otevře se vám přihlašovací formulář a kurz kreativity může začít.

Děkuji za vaši důvěru a držím vám všem palce – váš nový Trenér kreativity je celkem sympatický hipster a svému oboru dost rozumí! ;)

Přihlašovací formulář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.