Spisovatelská výzva

Spisovateslká výzva

Troufnete si přijmout měsíční Spisovatelskou výzvu, která důkladně prověří všechny vaše tvůrčí schopnosti? Dokážete za jeden měsíc popsat třicet stran? Zvládnete soustavné plnění hravých a zábavných kreativních úkolů? A chtěli byste za případný úspěch dostat odměnu až 500 Kč?


Co to je Spisovatelská výzva?

Tento e-mailový kurz tvůrčího psaní vám zaručí jeden z nejkreativnějších měsíců v životě. Každý den vás totiž inspiruje zajímavým cvičením, které se částečně přizpůsobí vaší momentální náladě a celkovým psacím zkušenostem. No a když zvládnete projít celou Spisovatelskou výzvu v řádném termínu, obdržíte opravdu velký dárek.

Zmačkaná papírová kulička

Podívejte se, co všechno se dosavadní účastníci naučili!


Tužka

Jak to probíhá?

Po dobu jednoho měsíce budete dostávat každý den jeden krátký tvůrčí úkol. Jeho vyplnění by vám mělo zabrat maximálně 10 minut a ideálně byste měli popsat celou jednu stránku (ve Wordu nebo na papíře, to je úplně jedno). Když splníte všechny úkoly, vyhrajete. :)


V čem je tato Spisovatelská výzva jedinečná?

Spisovatelská výzva má tři unikátní specifika:

  1. Je zcela zdarma, bez reklam a bez jakýkoliv dalších poplatků.
  2. Každý úkol má 4 úrovně obtížnosti (Nováček, Začátečník, Pokročilý psavec a Expert) + jsou všechna zadání variována pomocí náhodného generátoru slov a postav.
  3. I když je tato výzva zadarmo, na jejím konci si můžete vysloužit odměnu až 500 Kč (podle toho, kolik úkolů stihnete během měsíce vyplnit).

Přijmout Spisovatelskou výzvu se tedy rozhodně vyplatí!


Spisovatelská výzva – banner

Chcete se zúčastnit Spisovatelské výzvy?

Za minutu můžete začít… ;)


Najčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Je tento e-mailový kurz opravdu zadarmo?

Ano, je. Opravdu. :)

Musím vyplnit všech 30 úkolů?

Nemusíte, ale potom nedostanete žádnou odměnu.

Přihlásil(a) jsem se do Spisovatelské výzvy, ale e-maily mi nechodí – proč?

Jestliže vám přišla potvrzovací zpráva, pak by mělo vše bez problémů fungovat. Pokud nemůžete najít nějaký můj e-mail, prohledejte prosím svoji e-mailovou schránku a hledejte zprávy, které končí @www.renenekuda.cz. Možná tyto úkoly omylem zapadly do spamu, třeba jsou v nějaké skryté automatické složce nebo jste je náhodou smazali. Taky se můžete podívat na tento podrobný seznam doporučení. A pokud nic z toho nepomůže, pošlete mi zprávu.
Tip! Nejlepší je hledat ztracené e-maily přímo ve webovém prostředí dané služby (ne např. v aplikaci na mobilu). Tedy u e-mailů končících @seznam.cz po přihlášení se do schránky přímo na webu seznam.cz, u @gmail.com na Gmailu apod. Také pomůže přidání si e-mailové adresy, ze které úkoly výzvy dostáváte, mezi své známé kontakty.

Jak je to s ochranou osobních dat?

Všechny vaše údaje jsou využívány pouze pro potřeby webových stránek RenéNEKUDA.cz. Nejsou s nikým dalším sdíleny, ani přeprodávány. Vyplněním přihlašovacího formuláře přijmete jak Spisovatelskou výzvu, tak se zároveň přihlásíte k odběru mých inspirativních newsletterů (z obou seznamů se můžete kdykoliv odhlásit).

Kdy mi budou jednotlivé úkoly doručeny?

Úkoly jsou rozesílány v tempu jeden e-mail za 24 hodin od momentu přihlášení. Čili pokud se přihlásíte například v sedm hodin večer, všechny lekce vám budou doručovány +/- ve stejnou dobu, tj v 19:00.

Nejde mi otevřít vyšší úroveň zadání – co s tím?

Pak možná uplynul více než měsíc od přihlášení se do Spisovatelské výzvy. Přístup k jednotlivým úkolům totiž máte pouze po dobu trvání tohoto kurzu. Jestliže je ale váš kurz stále aktivní a vám přesto nejdou odkazy otevřít, pak bude fungovat jedno z následujících řešení:
1. Pokud tady máte účet, ujistěte se, že používá stejnou e-mailovou adresu (jinak se z něho, prosím, odhlaste).
2. Zkopírujte odkaz z e-mailu (pravé kliknutí myší) a vložte ho do prohlížeče v anonymním režimu prohlížení.
3. Zkopírujte odkaz z e-mailu (pravé kliknutí myší) a vložte ho do jiného internetového prohlížeče.
4. Vymažte si soubory cookies.
5. Jestliže ani jeden z předchozích bodů nepomůže, napište mi.

Jaký je rozdíl mezi Spisovatelskou výzvou a Spisovatelským testem?

Spisovatelský test je určen k otestování specifických předpokladů – a to pro napsání knihy. Kdežto Spisovatelská výzva je zkouška vaší autorské tvořivosti. Je tudíž více obecná a jejím hlavním cílem je donutit vás každý den alespoň 10 minut tvořit.

Co se mohu naučit?

Mnoho věcí o sobě a o svém psaní. Potrénujete jednak své vypravěčské dovednosti, kreativní myšlení, slovní zásobu, fantazii, ale i trpělivost, vytrvalost a píli. Věřte mi, že s každým splněným úkolem bude vaše múza šťastnější a spokojenější! :)


„Je dobré pravidelně tvořit, zadávat si úkoly (v tomhle případě plnit zadané úkoly). Podněcuje to kreativní myšlení, uvolňuje.“

– Vereska

„Hlásím, že jsem zcela v zajetí Spisovatelské výzvy. Dělá mi to moc dobře a překvapuji sama sebe, jaké perly :-) se objevují na monitoru. Díky za inspiraci, vaše nápady jsou úžasné.“

– Jana Stárková

„Naučil jsem se uchopit text jinou metodou a z různého úhlu pohledu.“

– Zbyněk Jícha

„Co mi výzva přinesla: Lepší uvažování, zlepšila mi slovní zásobu.“

– Petr Kučava

„Moje Múza se učí disciplíně – díky výzvě je nucena přemýšlet o příbězích a psaní každý den… :-)“

– Martina Zimmerová

„Dokážu lépe přemýšlet o své knize a konečně dostávám nápady, které předtím jen tak nepřišly.“

– Štěně009

„Mít z psaní radost, mít radost z tvoření, vrátit se k tomu, co mě bavilo jako dítě, užívat si ten proces, dokázat být sama se sebou, sama za sebe a sama sebou při psaní, prostě úžasná lehkost, děkuju za to moc!“

– Lenka Mrázová

„Tvoriť každý deň, hoc len tých 10 minút, a byť v tom dosledná a verná. A veľmi ma bavia a inšpirujú kreatívne zadania úloh.“

– Silvia Gregoricková


Držím vám obě pěsti, abyste tuto výzvu zdárně dokončili!

Pero

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.