Spisovatelské rozcvičkyChcete psát a ono vám to zrovna moc nejde? Nemáte nápad? Trpíte tvůrčím blokem?

Spisovatelské rozcvičky vám pomohou uvolnit se před psaním! Umí toho opravdu hodně a budou vám dobře a dlouho sloužit, neboť jejich databáze obsahuje spoustu netradičních a zábavných úkolů tvůrčího psaní, které vás příjemně rozehřejí a nastartují i těžce unavenou fantazii (jako bonus obsahují kompletní databázi Povídkáře).

Všechna cvičení jsou rozdělena podle časové náročnosti (5 až 20 minut) a každá tato kategorie trénuje jiný typ kreativního myšlení + nesmíme zapomenout na speciální sekci Co kdyby, jež je založena na přemýšlení o sobě a o světě kolem nás. To všechno by mělo zaručovat dlouhodobou čerstvost rozcviček, které jen tak neomrzí.

Tento speciální nástroj (nejen) pro spisovatele mi přijde natolik užitečný, že jsem se ho rozhodl nabízet za menší poplatek (poprvé od vzniku tohoto webu). Jestliže se vám líbí PovídkářPříběhovač, 3 měsíce inspirace či Trenér kreativity, zamilujete si je. Pokud mě chcete podpořit (a zároveň koupit zajímavý dárek své múze), najdete je ve zdejším e-shopu. Pokud ne, nic se neděje a zbylé nástroje zůstávají na těchto stránkách pořád k dispozici zdarma (resp. za sdílení zprávy na sociální síti).

Doufám, že všechny inspirativní pomůcky a kurzy na RenéNEKUDA.cz jsou natolik prověřené (lety i počtem účastníků), že se nemáte čeho bát. :)

Díky moc za vaši případnou důvěru a přeji vám co nejhladší boje s tvůrčím blokem!

Spisovatelské rozcvičky najdete zde »

https://youtu.be/nzgIL-3ZrfQ&rel=0&showinfo=0

Vaše vlastní kniha
Pojďte tvořit!
Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům…
VÁŠ PŘÍBĚH

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *