Bojovník s tvůrčím blokem

Aktuální status
Nepřihlášen(a)
Cena
750 Kč

Páni, vy jste fakt tady! To je naprosto skvělá zpráva!

Jsem opravdu šťastný, že vás mohu provést po vaší krajině tvořivosti, ukázat vám obzory, o kterých jste pravděpodobně zatím netušili, pomoci vám  identifikovat vnitřní bariéry, rozpoznat fungování kreativity a nabít vás čerstvou tvůrčí energií.

Máte před sebou poměrně složitou cestu, která je rozdělena do čtyř bloků a dvaceti kapitol (lekcí). Procházet je můžete postupným rozklikáním odkazů níže.

Budu moc rád, když se o sobě dozvíte něco nového a zajímavého, držím vám pěsti a fandím vám, protože lidí, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet se, si nesmírně vážím. Opravdu!

Struktura

Jednotlivé bloky a kapitoly jsou řazeny v pořadí, v jakém byste je měli absolvovat. Jestliže se vám nějaké video špatně načte, obnovte okno prohlížeče, případně chvíli vyčkejte (načtení prvního videa může trvat i několik minut). A nezapomeňte si, prosím, stáhnout v první lekci svůj Pracovní sešit.

Každopádně si to tady pořádně užijte! :)

Inspirativní neslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.