„Velmi mnoho lidí žije svůj život, aniž by tušili, na co mají vlastně talent.“
Ken Robinson

Talent je neurčitá veličina, která zasahuje a ovlivňuje jakýkoliv druh umění. Nicméně mohu upřímně prohlásit, že můj talent například na domácí práce končí u vyměňování žárovky. Víte, na co máte talent právě vy (na netalentované lidi nevěřím)?

Sdílení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Další čtení…

Pojďte tvořit!

Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům… :) 

5 myšlenek u článku „Talent“

 1. Někde jsem četl, že největším hříchem je promrhaný talent. Nevím, čí jsou to slova, ale mnohokrát mne to zvedlo od televize a začal jsem něco dělat. ;)

 2. Bohužel zatím to nevím a doufám, že to jednou zjistím a najdu i já svůj talent. Zatím si připadám jako naprosto netalentovaný člověk :-(

 3. Pavel Novotný

  Též hledám svůj talent. Snad ztratil se jen málem.

  Nevím však, kde začít… Už stihl jsem se začíst.

  V tom napadl mě nápad, snad začínám to chápat.

  Než objevím své něco, že musím zkusit kdeco.

  Ať tady nebo támhle pak objeví se náhle

  talent, jak to bývá, se nedaleko skrývá.

 4. Tohle je naprosto úžasná stránka, což myslím úplně upřímně…
  Věřím, že každý člověk má na něco talent a já jsem te svůj v sobě objevila už dávno (ještě když jsem byla malá). Je jasné že každý člověk může být talentovaný, ale nemusí mu jít učení apod., ale co když se nikdy nevyplní sny spojené s mým talentem? Ničeho jsem se v životě nebála tolik jako toho, že se nevyplní mé sny a můj život bude v troskách! Je mi sice teprve 15, ale i za tak krátkou dobu jsem si toho stihla hodně zažít. Mám před sebou celý život a naprosto vím co chci dělat, jenže vždycky tady bylo a bude ALE. Ty prokletá tři písmena, která mě pořád pronásledují a způsobují mé obavy. Co dyž se nic z mých snů nevyplní a rozplynou se jako ranní mlha? Nehodlám se toho vzdát ani za nic. Nevím jestli mě chápeš, ale nemám se komu s tím svěřit a padl jsi mi do oka tak se tě ptám, jak si jdeš za svými sny? Plní se vždycky? Dosáhl jsi už tho čeho jsi chtěl v životě dosáhnout? a jsi šŤastný? Nemusíš odepisovvat, ale teď se cítím 100x líp než před tím…dík dík dík :-) :-) Jinak hezký zvytek dne. Lemy :-)
  PS: omluv chyby v gramatice nebo vynechaná písmena, vynechává mi kávesnice :-)…

  1. Myslím, že všechno dobře dopadne. Třeba ne hned, ale když člověk chce a něco pro to dělá, tak se sny jednoduše plní. Ano, jsem šťastný a sny se mi daří postupně plnit (mám vcelku malé sny, kterých se dobře dosahuje). A vždycky jsem chtěl cestovat a psát… ;)

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *