Zkušenosti a recenze

Jaké mají účastníci zkušenosti s kurzy tvůrčího psaní? Co všechno se můžete na kurzu naučit a proč byste se také měli přihlásit? Podívejte se na opravdové recenze reálných lidí a posuďte sami…


Zkušenosti účastníků s kurzy tvůrčího psaní

(Poznámka: Nezobrazují se vám tu recenze ověřených kurzistů? Pak je najdete přímo v nabídce jednotlivých kurzů pro veřejnost.)


Proč mají účastníci tak dobré zkušenosti?

Učit tvůrčí psaní není jen tak. I když se tu pořád bavíme o stejném účelu (např. napsat povídku), cesty a způsoby, jak se k tomuto cíli dostat, se mohou výrazně lišit. Můj unikátní styl práce se jmenuje komplexní tvůrčí psaní, což znamená, že je velký důraz kladen i na samotný tvůrčí proces (nejen na výstup). Velké výhody komplexního tvůrčího psaní jsou: a) funkčnost (což dokládají zdejší zkušenosti a recenze kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost), b) praktické využití v každodenním životě. Chcete se dozvědět více? Tady je pár článků, ve kterých svůj specifický styl výuky podrobně rozebírám:


Nejlépe hodnocené kurzy (podle recenzí)

Zkušenosti účastníků mých kurzů sbírám již od roku 2011. A ano, i pro mě jsou k nezaplacení, neboť mi umožňují se neustále zlepšovat. Každý nový kurz je tedy pilován podle reakcí jeho předchozích studentů. Uživatelské recenze z poslední doby ukazují na tyto aktuálně nejlépe hodnocených kurzů tvůrčího psaní (tento výběr je s každou novou recenzí automaticky přepočítáván):


Poznámka na konec: Uvedené zkušenosti s kurzy tvůrčího psaní jsou založené na 12 letech praxe a více než 5000 proškolených kurzistech. Všechny zveřejněné recenze jsou skutečné.

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.