Malá cvičebnice tvůrčího psaní

Malá cvičebnice tvůrčího psaní

Malá cvičebnice tvůrčího psaní je drobná praktická příručka, která vás provede světem inspirace. Obsahuje celkem dvanáct pečlivě vybraných a sestavených cvičení tvůrčího psaní, na kterých si můžete vyzkoušet například tvorbu živé literární postavy, napsání poutavých začátků či budování důmyslných konfliktů, které hýbají příběhem.

I když je vše psáno hravou formou, po absolvování celého kurzu, který tato cvičebnice dohromady utváří, byste měli získat větší rozhled a jistější pohyb po papíře.

Jednotlivá cvičení (lekce) jsou přehledně strukturována (teorie, praxe, reflexe), čili získáte i otázky k zamyšlení a ke zpětné vazbě i malý, leč velmi podstatný, vhled do teorie tvůrčího psaní. Takže… nebojte se tvořit a psát!

Malá cvičebnice tvůrčího psaní je stále ke stažení zdarma z elektronické knihovny všech zákazníků Alza.cz (tam zatím byla stažena více než 3000x!). Akce byla spojena s touto literární soutěží (výhrou byla čtečka elektronických knih a víkendový kurz tvůrčího psaní dle vlastního výběru). Výhercem se stal Ondřej Cupal.

Pozor! Nyní si můžete stáhnout moji originální cvičebnici přímo ze stránek RenéNEKUDA.cz. Stačí být odběratelem zdejších newsletterů a ihned se vám objeví tlačítko pro stažení příručky ve formátu PDF (celkem 2,1 MB). Nebo si ji můžete zakoupit za 100 Kč ve zdejším obchodě.

Děkuji za vaši podporu a užijte si ji!


Sdílení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Další čtení…

Pojďte tvořit!

Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům… :)