Malá cvičebnice tvůrčího psaníMalá cvičebnice tvůrčího psaní je drobná praktická příručka, která vás provede světem inspirace. Obsahuje celkem dvanáct pečlivě vybraných a sestavených cvičení tvůrčího psaní, na kterých si můžete vyzkoušet například tvorbu živé literární postavy, napsání poutavých začátků či budování důmyslných konfliktů, které hýbají příběhem.

I když je vše psáno hravou formou, po absolvování celého kurzu, který tato cvičebnice dohromady utváří, byste měli získat větší rozhled a jistější pohyb po papíře.

Jednotlivá cvičení (lekce) jsou přehledně strukturována (teorie, praxe, reflexe), čili získáte i otázky k zamyšlení a ke zpětné vazbě i malý, leč velmi podstatný, vhled do teorie tvůrčího psaní. Takže… nebojte se tvořit a psát!

Malá cvičebnice tvůrčího psaní je stále ke stažení zdarma z elektronické knihovny všech zákazníků Alza.cz (tam zatím byla stažena více než 3000x!). Akce byla spojena s touto literární soutěží (výhrou byla čtečka elektronických knih a víkendový kurz tvůrčího psaní dle vlastního výběru). Výhercem se stal Ondřej Cupal.

Pozor! Nyní si můžete stáhnout moji originální cvičebnici přímo ze stránek RenéNEKUDA.cz. Stačí sdílet informaci o knize na některé z níže uvedených sociálních sítí a ihned se vám objeví tlačítko pro stažení příručky ve formátu PDF (celkem 2,1 MB). Nebo si ji můžete zakoupit za 100 Kč ve zdejším obchodě.

Děkuji za vaši podporu a užijte si ji!

Stáhnout Malou cvičebnici tvůrčího psaní

Vaše vlastní kniha
Pojďte tvořit!
Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům…
VÁŠ PŘÍBĚH