Miniakademie tvůrčího psaní

4.83 z 5 založeno na 24 zákaznický recenzí
(24 zákaznických recenzí )

5 950 

Časová dotace: tři víkendy s frekvencí jednou za měsíc (vždy od 10:00 do 16:00 s pauzou na oběd a dvěma krátkými přestávkami)

Místo konání: Pražské kreativní centrum (Staroměstské náměstí 4, Praha 1)

Tento kurz je pravidelně pořádán již od roku 2012!

Aktuálně vypsané termíny:

 • 1. setkání (struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka, postavy): 9. a 10. 4. 2022
 • 2. setkání (dialogy, monology, popis, hledisko): 7. a 8. 5. 2022
 • 3. setkání (revize a praktická část – psaní povídky): 11. a 12. 6. 2022

5 skladem

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Miniakademie tvůrčího psaní je alternativa ročního kurzu tvůrčího psaní vhodná pro všechny zájemce o psaní, kteří by chtěli do hloubky zkoumat budování příběhů, ale trpí nedostatkem volného času.

Miniakademie je série tří tematických víkendů (vždy jeden za měsíc), které dohromady tvoří ucelený teoreticko/praktický kurz tvůrčího psaní (můžete si to představit jako dálkové studium na vysoké škole).Průzkum z dotazníků zpětné vazby

Z Miniakademie tvůrčího psaní si odnesete i jednu napsanou povídku, vyzkoušíte si roli redaktora a dostanete konkrétní zpětnou vazbu nejen od lektora, ale i od ostatních účastníků (viz třetí víkend).

S celkovou dotací 50 vyučovacích hodin je tento typ kurzu vhodný pro všechny vážnější zájemce, kteří nemohou navštěvovat roční kurz, případně bydlí mimo Prahu.

Struktura kurzu

 • 1. víkend (struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka, postavy)
 • 2. víkend (dialogy, monology, popis, hledisko)
 • 3. víkend (revize a praktická část – rozbor napsané povídky)

Časový rozvrh všech víkendů je vždy od 10:00 do 16:00 (sobota i neděle). Každý den je zhruba hodinová pauza na oběd.

Chcete ještě něco vědět?

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Na každou hodinu jsem se těšila: na příjemnou atmosféru, nové a zajímavé informace, zážitky, a také na legraci, která nikdy nechyběla. :)“ – Lenka Macháčková

„Možná to bude znít jako klišé, ale pravdou zkrátka je, že mi kurz pana Nekudy změnil život. Plně jsem si uvědomil svoji tvůrčí sílu, nabral sebevědomí a odvahu k tvorbě věcí, na které bych si dříve netroufl.“ – Václav Bouček

„Kurz byl pro mne inspirativní nejen po stránce získaných informací a zkušeností (různá cvičení), ale i díky lidem, kteří se tam sešli. Sdílení společného zájmu s ostatními se mi líbilo.“ – Jitka Kamencová

„Má očekávání byla beze zbytku naplněna.“ – Aleš

24 recenzí pro Miniakademie tvůrčího psaní

4.83 z 5 hvězdiček

5
20
4
4
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Kristýna Janečková

  Vlastně jsem od kurzu neočekávala mnoho, o to víc mě posléze mile překvapil. Strašně se mi líbil od začátku do konce. Jediné, co bych vytkla - byl moc krátký, uteklo to příliš rychle :D

 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Petra Kolářová

  Jsem plná zážitků a dojmů – z Reného úžasného, sympatického přístupu, nevšedně promyšleného pojetí kurzu, nápaditých cvičení, umění nás motivovat, vydat se ze sebe to nejlepší. Propojení s ostatními formou psaní společných dialogů, rolí redaktorů a podání zpětné vazby od ostatních a následně i od Reného je jedinečné. Rozhodně hodlám pokračovat dále!

 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Šárka Adamcová

  René, hodně se mi líbilo, jakým stylem jsi kurz vedl. Pestrost různých cvičení, střídání metod. Nenudila jsem se ani minutu a bohužel to vždycky strašně rychle uteklo. Fascinovalo mě, že si kurz vedl bez jakýkoliv poznámek, působilo to lehce, přirozeně. Velmi rychle se ve skupině neznámých, odlišných lidí vytvořilo hodně bezpečné prostředí. Jen při závěrečném čtení povídek jsem si říkala, jestli mi nestálo za to použít víc metod. Třeba části povídky rozebírat ve dvojici. Bylo zajímavé, že jsme dávali zpětnou vazbu vždy po částech povídky a je pravda, že i když to bylo pořád podobné, tak mi to nepřišlo monotónní. Jsi výborný lektor a takto pokorného člověka jako jsi Ty, jsem ještě nepotkala. Děkuju moc za všechno.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Zorka Švarcová

  Bavilo mě úplně všechno od spisovatelského deníčku přes všechna cvičení až po samotné povídky.

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Lenka A.

  Líbilo se mi úplně vše... Omlouvám se, vím že taková zpětná vazba příliš neobohatí, ale je to prostě tak.

 6. Reviewer profile image
  4 z 5

  Pavel O.

  Dekuji :)

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana Gabrielová

  Kurz mi přinesl mnoho zážitků i poznatků, ale především požitek z tvoření a úžasné zpětné vazby , kterou jsem dostala od všech ze skupiny. Od Reného jsme získala mnoho rad i postřehů, jak povídku vylepšit. Celý kurz je pěkně promyšlený a René do něj dává úžasnou energii i určitou atmosféru pohody. Celý kurz mě velmi bavil, hodně jsem si z něj odnesla a určitě zkusím další navazující. Doporučuji všem.

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Iva Ditt.

  super hravost, svěžest, střídání různých cvičení, zapojení účastníků do výukového procesu

 9. Reviewer profile image
  4 z 5

  Daniel Zeman

  Bavila ma mierna súťaživosť medzi účastníkmi, ktorá nás všetkých posunula ďalej (alebo odsunula z kurzu po prvom víkende). Bavilo ma rozprávať a fabulovať o príbehoch, kde si z každej vety odniesol každý niečo iné, ukázal iný pohľad. Celkové pozitávne nastavienie Reného aj spolužiakov ma nútilo vyložene sa na ďalšie stretnutia tešiť. Určite ma nebavila hra "slovná zásoba".

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana E.

  líbilo se mi tempo, délka, rozsah (víc bych už nedala, byla jsem vždycky dost unavená), jak nám dokážeš odemknout hlavy, interakce s ostatními (byla jsem ráda za prezenční formu), střídání teorie a praxe a demonstrace zásad práce s textem na praktických ukázkách. Dostalo mě psaní při hudbě! Díky moc!

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Aktuálně probíhají všechny mé kurzy naživo. Pokud by bylo v důsledku šíření viru COVID-19 opět omezeno setkávaní lidí, přesune se výuka do on-line prostředí (používám aplikaci ZOOM).

Miniakademie tvůrčího psaní
Miniakademie tvůrčího psaní
5 950