Kurz Restart kreativity

4.80 z 5 založeno na 10 zákaznický recenzí
(10 zákaznických recenzí )

1 950 

Časová dotace: jeden den (14:00 až 18:00 se dvěma krátkými pauzami)

Počet účastníků: 7 až 12

Aktuální termíny

 • 25. září 2022: jednodenní (neděle od 14:00 do 18:00)
 • 25. listopadu 2023: jednodenní (sobota od 14:00 do 18:00)
 • 23. června 2024: jednodenní (neděle od 14:00 do 18:00)

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Akreditace MŠMT
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Tvůrčí psaní vám může značně pomoci v boji s tzv. kreativním blokem. Zároveň vám dokáže odhalit vnitřní nastavení vlastní tvořivosti, která funguje u každého trochu jinak. Z tohoto sebepoznání pak můžete těžit po celý zbytek života.

Restart kreativity si klade za cíl umožnit vám detailní prozkoumání vlastní tvořivosti (tzn. kdy, jak a proč se vám nejlépe tvoří, jaké máte bariéry a bloky, kde jsou hranice vašeho vnitřního kritika, který vás může občas zbytečně brzdit) + restartování kreativity a načerpání nové inspirace.

 

Během jednoho hravého odpoledne dostanete velkou šanci posunout se o mílové kroky nejen ve psaní a tvoření, ale i v jakékoliv další tvůrčí činnosti. Můžete tak výrazně snížit riziko, že vás přepadnou pocity a myšlenky typu „fakt nevím, jak začít s psaním toho šílenýho e-mailu“, „k tomu projektu mě nic nenapadá“, „bojím se, že nejsem dost dobrý(á)“, „mám strach, že to už někdo napsal – a líp!“ či „raději to odložím, protože to prostě neumím a beztak mě zase nikdo nepochopí“.

Jestliže v práci nebo ve škole něco pravidelně píšete nebo musíte neustále přicházet s novými nápady, případně se toužíte při psaní uvolnit, hledáte čerstvou inspiraci či se nutně potřebujete zbavit zmiňovaného tvůrčího bloku, kurz Restart kreativity vám bude velmi dobrým pomocníkem a rádcem.

Tento jednodenní kurz tvůrčího psaní vychází z několikaleté praxe, podrobného zkoumání fungování kreativity u tisíců lidí a nadšení z práce s lidmi různého věku, pohlaví, profesí i životních zkušeností.

Ano, Restart kreativity vás důkladně seznámí s vaší jedinečnou múzou a dokonale nakopne jakékoliv kreativní myšlení!
Zpětná vazba ke kurzům tvůrčího psaní

Ohlasy účastníků

„Získala jsem přesně to, pro co jsem si přišla a i mnoho navíc.“ – Viktorie

„Skvěle poskládaná cvičení s praktickými tipy, které ušetří desítky hodin času.“ – Radek

„Přirozenost lektora… Úžasný, fakt.“ – Eva Hajdanková

Chcete ještě něco vědět?

 

10 recenzí pro Kurz Restart kreativity (všechny uvedené recenze pocházejí jen od ověřených zákazníků)

4.80 z 5 hvězdiček

5
8
4
2
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Anička

  Hravá forma kurzu mě velice bavila. Skvělá byla jednotlivá cvičení, u kterých jsme se následně i zasmáli. Bylo fajn si poslechnout výtvory ostatních. Není nic, co bych vytkla. Nejvíce mě zaujal lidský, milý a profesionální přístup Reného a také, jak umí danou věc vysvětlit. Restart kreativity to rozhodně splnilo a uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi v dalším psaní pomůžou. Na cestě vlakem jsem byla znovu schopná napsat pár stránek :).

 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Karin Novotná

  René, ty jsi prostě jednička (nás jsi známkovat nechtěl a sám jdeš s kůží na trh). Bylo to kreativně strávené odpoledne v moc příjemné atmosféře. A děkuju ti za ty rady - poctivě jsem si dělala poznámky. Brzy zas na viděnou.

 3. Reviewer profile image
  4 z 5

  Dáša Topolová

  Zaujala mě praktická cvičení na "rozehřátí", která je dobré absolvovat předtím, než jdu něco psát. Překvapilo mě i sebepoznání - raději mám přesná a konkrétní zadání, než vymýšlet něco, v čem mám úplně volnou ruku - , což jsem nečekala.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Míša Trnková

  Všechny úlohy byly supr, nemám jedinou výtku. Vedení kurzu bylo také výborné, jsi energický a neskutečně podporující (i když tě bolela hlava)!

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Adriána

  Kurz je veľmi príjemný, ľudský, inšpiratívny. Bavila má každá minúta.

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  radek

  Skvěle poskládaná cvičení s praktickými tipy ("není třeba začínat od začátku" je rada, která ušetří desítky hodin času)

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Míla Korbelová

  Nemám vůbec žádné připomínky, prožila jsem pohodové odpoledne s pohodovými lidmi a ještě se něco naučila a docela dost se o sobě dozvěděla.
  Jednička s hvězdičkou je málo a ještě navíc: nabitá energií a chutí do dalšího psaní jsem si cestou domů pořád opakovala: začínám si plnit sny a jsem přešťastná, takže Děkuji, děkujííííí .....

 8. Reviewer profile image
  4 z 5

  Eliška Řeháková

  Musím říct, že se mi na toto špatně odpovídá, když kurz proběhl včera, musím to ještě chvíli zpracovávat. Nicméně mě bavilo jakým způsobem si ho vedl, bylo to hravé a nápadité a určitě mě obohatil o nové informace a zážitky. Hodně mě bavili ty cvičení.

 9. Reviewer profile image
  5 z 5

  Viktorie:)

  Získala jsem přesně to, pro co jsem si přišla a i mnoho navíc.

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Eva Hajdanková

  Přirozenost lektora...úžasný fakt

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní potěšily již opravdu mnoho lidí (takže prostě fungují).

Víte, co by udělalo obdarované osobě radost? Pak vyplňte prosím přihlášku na své jméno. Do poznámky k objednávce uveďte, že se jedná o dárek a připojte ještě e-mail obdarované osoby. Následně si stáhněte některý z mých PDF dárkových certifikátů.

Chcete nechat výběr kurzu a termínu jeho uskutečnění na obdarované osobě? Podívejte se na zdejší dárkové poukázky (v tomto případě obdrží obdarovaná osoba „kredit“, který může utratit za kurz dle svého výběru).

Vzhledem k tomu, že více než 98 % dosavadních účastníků by vám zdejší kurzy tvůrčího psaní vřele doporučilo, znamená to, že tady nemůžete šlápnout vedle.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Popup

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.