Sleva!

Velký praktický kurz tvůrčího psaní

4.96 z 5 založeno na 27 zákaznický recenzí
(27 zákaznických recenzí )

3 950 

Časová dotace: pět tematických lekcí (vždy od 15:30 do 19:00 se dvěma krátkými přestávkami)

Počet účastníků: 7 až 15

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Tento kurz je pravidelně pořádán již od roku 2010!

Termín kurzu:

 • 13. až 17. července 2020: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00)poslední volná místa!
 • 19. až 23. července 2021 – poslední volná místa!
 • 11. až 15. července 2022: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00) – obsazen!
 • 10. až 14. července 2023: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00) – aktuálně volný termín pro rok 2023!

14 skladem

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Velký praktický kurz tvůrčího psaní je skvělý průvodce pro všechny nadšené psavce a milovníky příběhů.Průzkum z dotazníků zpětné vazby

Během jednoho týdne se v tematických blocích seznámíte se vším důležitým. Zároveň si vše vyzkoušíte na zajímavých a speciálně vytvořených krátkých cvičeních tvůrčího psaní, které vám rozhodně rozšíří obzory a umožní vám lépe prozkoumat sebe sama.

Ať už chcete psát, nebo toužíte poznat spisovatelské řemeslo či vás vždycky zajímalo, jak to ti spisovatelé (divadelníci a filmaři) dělají, že vás “vždycky dostanou”, pravděpodobně vás tento typ kurzu uspokojí.

Kurz obsahuje zhruba stejný poměr diskuze, teorie a praxe.

Struktura kurzu

 • 1. den: struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka
 • 2. den: postavy
 • 3. den: dialogy a monology
 • 4. den: popis
 • 5. den: kompozice a hledisko

Chcete ještě něco vědět?

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Překvapila mě forma cvičení, která jsou velmi nápomocná a člověk v sobě objeví nemyslitelné. Takže za to palec nahoru.“ – Lucie Hojná

„Bylo to úžasné, dozvěděla jsem se mnoho potřebných a pro mou tvorbu velmi významných věcí.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

„Absolutně nic bych neměnila. Naučila jsem se toho spoustu o psaní a taky jsem tak nějak našla sama sebe. :)“ – Eva Műllerová

„Bavilo mě vše. Kurz je velice přínosný a je zaměřen dost prakticky. Líbilo se mi, že ke každému tématu se dělalo několik cvičení. Kurz je navíc přednášen zábavnou formou a poutavý, takže není těžké udržet pozornost. Rozhodně bych ho doporučila dále.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

 

27 recenzí pro Velký praktický kurz tvůrčího psaní

4.96 z 5 hvězdiček

5
26
4
1
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Kuba Ryba (Rybičky 48)

  Skvělý a přátelský přístup lektora, praktické i teoretické zkušenosti a skvělá parta. Nejvíc mě zaujala technika vyučování. Příjemná, inspirativní a motivující.

  1 z 1 označili jako užitečné
 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana

  Kurz mě bavil, teoretické poznatky pro mě byly velmi přínosné, líbily se mi aktivity a úkoly, které jsme plnili. Každý den byl podnětný a já pravidelně odcházela s hlavou plnou myšlenek a nápadů. Obrovským přínosem pro mě bylo závěrečné čtení našich povídek. To, jak jsme rozebírali každý text po částech, ukazovali si na něm prvky a strategie, o kterých jsme se bavili v rámci teorie, a v neposlední řadě taky možnost nahlédnout do kreativních myslí všech ostatních účastníků, to považuji za velké obohacení.

 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Adéla Mrzílková

  Mě osobně pomáhá, když vidím, jak co funguje v praxi, takže bych možná k teoretickému výkladu přidala vic příkladů z praxe. Jinak pro mě byl kurz opet úprkem od reality do světa příběhu. Neskutečně jsem si ho užila a opět me namotivoval k dalšímu psaní.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Silvie Rákosníková

  Bavilo mě všechno. René, jsi nejen profesionál, ale také skvělý člověk, který dokáže z lidí dostat schopnosti a dovednosti, o kterých sami nevědí, že je mají. Těším se na dalši kurz a děkuju za všechno.

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Hana Šundová

  Když "zkušená učitelka" zjistí, že se má ještě hodně co učit a že má od koho. Tak nějak bych popsala své pocity. Naprostá profesionalita lektora. Vše do detailu promyšleno. K tomu schopnost reagovat na cokoli. Lidskost, vlídnost, respekt. Všech vůči všem.

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Irena Novotná :)

  Bylo to úžasné. Kurz mě velmi bavil a je mi líto, že už skončil. Jsem moc ráda, že jsem se ho zúčastnila. Nejpřínosnější pro mě určitě byla zpětná vazba a to, že jsme našim povídkám opravdu věnovali spoustu času. Taky se mi moc líbili cvičení, protože mě donutili přemýšlet trochu jinak než jsem zvyklá.

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana

  Kurzy jsou inspirativní, praktické, vedené s ohledem na individuality. A co je velmi příjemné – lektor nemá sklony k narcismu. Není zahleděný do sebe – naopak dopřává pozornost druhým. Je nejen autor – je i dobrý pedagog. Také proto jsem se přihlásila na tři víkendové kurzy za sebou … a teď nově na celoroční kurz. :)

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Tereza

  Vše bylo báječné. Jediné snad co by se dalo zlepšit bylo uspořádání třídy tak, aby na sebe všichni viděli ( např. sedět v kruhu).

 9. Reviewer profile image
  5 z 5

  MArie

  Všechno bylo na jedničku :)

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Týna Outlá Zábojová

  Milý René,

  tenhle týden byl pro mě takové kreativní nadechnutí.
  Máš to skvěle připravené a promyšlené. Hluchá/nudná místa nejsou, teorii dokážeš podat výživně a názorně.
  Moc se mi líbí, jakým stylem jednáš s lidmi, když rozebíráš jejich práci.
  Jsi člověk na svém místě.

  Ať se daří

  K.

 11. Reviewer profile image
  5 z 5

  Eva

  Nenapadá mě, co bych zlepšila. Pouze u mě :)

Přidat recenzi

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Aktuálně probíhají všechny mé kurzy naživo. Pokud by bylo v důsledku šíření viru COVID-19 opět omezeno setkávaní lidí, přesune se výuka do on-line prostředí (používám aplikaci ZOOM).

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…