Velký praktický kurz tvůrčího psaní

4.95 z 5 založeno na 42 zákaznický recenzí
(42 zákaznických recenzí )

4 450 

Časová dotace: pět tematických lekcí (vždy od 15:30 do 19:00 se dvěma krátkými přestávkami)

Počet účastníků: 7 až 15

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Tento kurz je pravidelně pořádán již od roku 2010!

Termín kurzu:

 • 11. až 15. července 2022: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00)obsazen!
 • 10. až 14. července 2023: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00) – obsazen!
 • 8. až 12. července 2024: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00)

7 skladem

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Akreditace MŠMT
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Velký praktický kurz tvůrčího psaní je skvělý průvodce pro všechny nadšené psavce a milovníky příběhů.

Během jednoho týdne se v tematických blocích seznámíte se vším důležitým. Zároveň si vše vyzkoušíte na zajímavých a speciálně vytvořených krátkých cvičeních tvůrčího psaní, které vám rozhodně rozšíří obzory a umožní vám lépe prozkoumat sebe sama.

Ať už chcete psát, nebo toužíte poznat spisovatelské řemeslo či vás vždycky zajímalo, jak to ti spisovatelé (divadelníci a filmaři) dělají, že vás “vždycky dostanou”, pravděpodobně vás tento typ kurzu uspokojí.

Kurz obsahuje zhruba stejný poměr diskuze, teorie a praxe.

Struktura kurzu

 • 1. den: struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka
 • 2. den: postavy
 • 3. den: dialogy a monology
 • 4. den: popis
 • 5. den: kompozice a hledisko

Chcete ještě něco vědět?

Zpětná vazba ke kurzům tvůrčího psaní

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Překvapila mě forma cvičení, která jsou velmi nápomocná a člověk v sobě objeví nemyslitelné. Takže za to palec nahoru.“ – Lucie Hojná

„Bylo to úžasné, dozvěděla jsem se mnoho potřebných a pro mou tvorbu velmi významných věcí.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

„Absolutně nic bych neměnila. Naučila jsem se toho spoustu o psaní a taky jsem tak nějak našla sama sebe. :)“ – Eva Műllerová

„Bavilo mě vše. Kurz je velice přínosný a je zaměřen dost prakticky. Líbilo se mi, že ke každému tématu se dělalo několik cvičení. Kurz je navíc přednášen zábavnou formou a poutavý, takže není těžké udržet pozornost. Rozhodně bych ho doporučila dále.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

 

42 recenzí pro Velký praktický kurz tvůrčího psaní (všechny uvedené recenze pocházejí jen od ověřených zákazníků)

4.95 z 5 hvězdiček

5
40
4
2
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Kuba Ryba (Rybičky 48)

  Skvělý a přátelský přístup lektora, praktické i teoretické zkušenosti a skvělá parta. Nejvíc mě zaujala technika vyučování. Příjemná, inspirativní a motivující.

  1 z 1 označili jako užitečné
 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Barča Š.

  Chtěla bych poděkovat za báječně strávená odpoledne. Kurz jsem si užila a budu dlouho vzpomínat. Máš moc milý projev a příjemnou energii, která působí na okolí. Vážím si lidí, kteří dělají věci po svém a s otevřenou myslí, má to obrovský smysl. Těší mě, že jsem tě poznala a budu doufat někdy na viděnou ;)

 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Gabriela Kadlecová

  Celkově mi připadalo velmi přínosné to, že jsem mohla sledovat skupinu různých osobností, jak přemýšlejí o textech a tvoří. Nešla jsem do kurzu s tvůrčími ambicemi, ale i tak mě skoro všechny aktivity bavily a teorie mi připadala dobře strukturovaná. Nejvíce mě bavilo cvičení, při kterém jsme ve dvojicích vytvářeli dialog.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Anna Soukupová

  Díky tomuto kurzu jsem se po dlouhé době dostala k trochu jiné práci s textem. Odpočala jsem si a znovu získala chuť psát i mimo pracovní dobu. Na kurzu bylo velmi milé a přátelské prostředí. Zaujal mě přístup ostatních účastníků. Nadšení a způsob uvažování.

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Johnny Gaponěnko

  Kurz pro mě byl hlavně neskutečně silným novým stimulem a probudil ve mně touhu pokračovat. Nezaznamenal jsem nic, co by se mi vyloženě nelíbilo či co bych zlepšil. Nejvíce jsem ocenil to, že dal mému chaotickému přístupu k psaní trochu struktury.

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Irina Hebelková

  Byla jsem ohromena fantazií ostatních účastníků kurzu, sama tolik fantazie nemám ani nemám ambice vydat knížku. Chci pouze vylíčit život naší kočky Leny, se kterou jsme 11 let sdíleli domácnost. Líbily se mi příklady, kterými lektor doplňoval vysvětlování fungování příběhu.

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Alena Čermáková

  Bavilo mě všechno. Vzhledem k tomu, jaký jsem typ osobnosti, bych ale na většinu úkolů potřebovala o malinko víc času. Mám ale pocit, že chápu, jaké funkce právě zvolený temporytmus kurzů má. Nadchla mě hravost, napaditost a promyšlenost kurzu. Kurz ve mně probudil chuť psát, ačkoliv jsem byla víc než sedmnáct let skálopevně přesvědčena, že je pryč. Děkuju.

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Edita Havlíčková

  Bavilo mě úplně všechno. Hltala jsem každé slovo. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde jsou mé silnější a slabší stránky a kde zabrat a na čem zapracovat. Kdybych kurz nepodstoupila, pořád bych se plácala na tom samém místě a nikam bych nepokročila.

 9. Reviewer profile image
  4 z 5

  Martin Milka

  Nejvíce mě obohatilo přičichnout k výtvorům ostatních účastníků. Super! :)

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Anna Štefanová

  Hodně se mi líbilo, že tam byly teoretické části, aby člověk věděl, jak popsat svoje postupy a metody, a praktické části, kdy si člověk mohl věci sám vyzkoušet.

 11. Reviewer profile image
  5 z 5

  Radek Rubina

  Moc jsem si kurz užil a musím říct, že byl pro mě obrovsky přínosný.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní potěšily již opravdu mnoho lidí (takže prostě fungují).

Víte, co by udělalo obdarované osobě radost? Pak vyplňte prosím přihlášku na své jméno. Do poznámky k objednávce uveďte, že se jedná o dárek a připojte ještě e-mail obdarované osoby. Následně si stáhněte některý z mých PDF dárkových certifikátů.

Chcete nechat výběr kurzu a termínu jeho uskutečnění na obdarované osobě? Podívejte se na zdejší dárkové poukázky (v tomto případě obdrží obdarovaná osoba „kredit“, který může utratit za kurz dle svého výběru).

Vzhledem k tomu, že více než 98 % dosavadních účastníků by vám zdejší kurzy tvůrčího psaní vřele doporučilo, znamená to, že tady nemůžete šlápnout vedle.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.