Velký praktický kurz tvůrčího psaní

4.97 z 5 založeno na 32 zákaznický recenzí
(32 zákaznických recenzí )

4 750 

Časová dotace: pět tematických lekcí (vždy od 15:30 do 19:00 se dvěma krátkými přestávkami)

Počet účastníků: 7 až 15

Místo konání: Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Tento kurz je pravidelně pořádán již od roku 2010!

Termín kurzu:

 • 19. až 23. července 2021 – poslední volná místa!
 • 11. až 15. července 2022: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00)obsazen!
 • 10. až 14. července 2023: týdenní (pondělí až pátek vždy od 15:30 do 19:00) – aktuálně volný termín pro rok 2023!

14 skladem

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Velký praktický kurz tvůrčího psaní je skvělý průvodce pro všechny nadšené psavce a milovníky příběhů.Průzkum z dotazníků zpětné vazby

Během jednoho týdne se v tematických blocích seznámíte se vším důležitým. Zároveň si vše vyzkoušíte na zajímavých a speciálně vytvořených krátkých cvičeních tvůrčího psaní, které vám rozhodně rozšíří obzory a umožní vám lépe prozkoumat sebe sama.

Ať už chcete psát, nebo toužíte poznat spisovatelské řemeslo či vás vždycky zajímalo, jak to ti spisovatelé (divadelníci a filmaři) dělají, že vás “vždycky dostanou”, pravděpodobně vás tento typ kurzu uspokojí.

Kurz obsahuje zhruba stejný poměr diskuze, teorie a praxe.

Struktura kurzu

 • 1. den: struktura příběhů, kompozice, začátky a konce, zápletka
 • 2. den: postavy
 • 3. den: dialogy a monology
 • 4. den: popis
 • 5. den: kompozice a hledisko

Chcete ještě něco vědět?

Ohlasy účastníků tohoto kurzu

„Překvapila mě forma cvičení, která jsou velmi nápomocná a člověk v sobě objeví nemyslitelné. Takže za to palec nahoru.“ – Lucie Hojná

„Bylo to úžasné, dozvěděla jsem se mnoho potřebných a pro mou tvorbu velmi významných věcí.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

„Absolutně nic bych neměnila. Naučila jsem se toho spoustu o psaní a taky jsem tak nějak našla sama sebe. :)“ – Eva Műllerová

„Bavilo mě vše. Kurz je velice přínosný a je zaměřen dost prakticky. Líbilo se mi, že ke každému tématu se dělalo několik cvičení. Kurz je navíc přednášen zábavnou formou a poutavý, takže není těžké udržet pozornost. Rozhodně bych ho doporučila dále.“ – Anonym z dotazníku zpětné vazby

 

32 recenzí pro Velký praktický kurz tvůrčího psaní

4.97 z 5 hvězdiček

5
31
4
1
3
0
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Kuba Ryba (Rybičky 48)

  Skvělý a přátelský přístup lektora, praktické i teoretické zkušenosti a skvělá parta. Nejvíc mě zaujala technika vyučování. Příjemná, inspirativní a motivující.

  1 z 1 označili jako užitečné
 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  František Zbořil

  Celý týden jsem se velmi dobře bavil, moje pozornost vůbec nekolísala, což jen dokládá zajímavost kurzu. Moc jsem také ocenil tvoji připravenost, znalosti a erudici. A také mě zaujal tvůj přístup. Oceňuji velkorysost a laskavost.

 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jiří Štípek

  Moc ti děkuji za hezký týden strávený na tvém „Velkém praktickém kurzu tvůrčiho psaní“. Myslím si, že jsem u sebe zaznamenal jistý posun, za který jsem velmi rád. Sešla se tam prýma parta, složená z různých věkových skupin, což nebylo vůbec na závadu. Líbí se mě u tebe, že pokud někdo „šlápne vedle“, nekáráš ho, či nepranýřuješ, ale laskavě se ho snažíš dostat na správnou cestu.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Renata Devánová

  Děkuji za možnost absolvovat Tvůj kurz. Je to skvělý návod jak začít s psaním a podle mě ukáže cestu k nějaké formě zachycení příběhu snad každému. Budu doporučovat všude kudyma budu chodit (jen abys pak měl volno i na těch kurzech, kam budu chtít já).

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Roman

  Skvělý program a vedení, super parta z různých bublin společnosti!

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Pavlína Černá

  Kurz byl výborně strávený čas s příjemnými lidmi a aktivitou, která mi přináší radost. Bavilo mě úplně všechno.
  Vše, co jsme probírali, mne zaujalo. Zejména Reného zápal, který je příjemně nakažlivý.

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana

  Kurz mě bavil, teoretické poznatky pro mě byly velmi přínosné, líbily se mi aktivity a úkoly, které jsme plnili. Každý den byl podnětný a já pravidelně odcházela s hlavou plnou myšlenek a nápadů. Obrovským přínosem pro mě bylo závěrečné čtení našich povídek. To, jak jsme rozebírali každý text po částech, ukazovali si na něm prvky a strategie, o kterých jsme se bavili v rámci teorie, a v neposlední řadě taky možnost nahlédnout do kreativních myslí všech ostatních účastníků, to považuji za velké obohacení.

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Adéla Mrzílková

  Mě osobně pomáhá, když vidím, jak co funguje v praxi, takže bych možná k teoretickému výkladu přidala vic příkladů z praxe. Jinak pro mě byl kurz opet úprkem od reality do světa příběhu. Neskutečně jsem si ho užila a opět me namotivoval k dalšímu psaní.

 9. Reviewer profile image
  5 z 5

  Silvie Rákosníková

  Bavilo mě všechno. René, jsi nejen profesionál, ale také skvělý člověk, který dokáže z lidí dostat schopnosti a dovednosti, o kterých sami nevědí, že je mají. Těším se na dalši kurz a děkuju za všechno.

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Hana Šundová

  Když "zkušená učitelka" zjistí, že se má ještě hodně co učit a že má od koho. Tak nějak bych popsala své pocity. Naprostá profesionalita lektora. Vše do detailu promyšleno. K tomu schopnost reagovat na cokoli. Lidskost, vlídnost, respekt. Všech vůči všem.

 11. Reviewer profile image
  5 z 5

  Irena Novotná :)

  Bylo to úžasné. Kurz mě velmi bavil a je mi líto, že už skončil. Jsem moc ráda, že jsem se ho zúčastnila. Nejpřínosnější pro mě určitě byla zpětná vazba a to, že jsme našim povídkám opravdu věnovali spoustu času. Taky se mi moc líbili cvičení, protože mě donutili přemýšlet trochu jinak než jsem zvyklá.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Aktuálně probíhají všechny mé kurzy naživo. Pokud by bylo v důsledku šíření viru COVID-19 opět omezeno setkávaní lidí, přesune se výuka do on-line prostředí (používám aplikaci ZOOM).

Počkejte!

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.