První workshop Fóra (nejen) o psaní

První workshop Fóra (nejen) o psaní

Chcete se procvičit v psaní, vyzkoušet něco nového a potrápit fantazii? Pak si určitě nenechte ujít historicky první workshop na Fóru (nejen) o tvůrčím psaní. Není to sice soutěž o hmotné ceny, zato si z ní odnesete něco mnohem cennějšího – zkušenosti, zpětnou vazbu, nové poznatky a dobrý pocit ze sebe sama. Jak toto přátelské klání bude probíhat?

Téma prvního workshopu zní „Pohádky naruby“. Vaším úkolem bude napsat text (rozsah není nijak omezen), ve kterém se podíváte na známé české pohádky z pohledu jiné postavy. Jak by třeba vypadal příběh o Jeníčkovi a Mařence viděný očima zlé čarodějnice? Na výběr máte těchto pět pohádek: O perníkové chaloupce, O Popelce, O Sněhurce a sedmi trpaslících, O Červené Karkulce a Kráska a zvíře. Zbytek už je na vaší představivosti.

Váš příspěvek pošlete e-mailem na adresu: [email protected] a do předmětu mailu uveďte SOUTĚŽ. Posledním dnem, kdy můžete posílat své povídky, je 21. září.

Po uzávěrce se všechny příspěvky objeví na fóru, kde si je všichni účastníci přečtou a poté budou hlasovat pro ten nejlepší. Každý také napíše k výtvorům ostatních krátké slovní hodnocení, které bude cennou zpětnou vazbou. Pak proběhne symbolické vyhlášení výsledků a imaginární poplácání vítěze po rameni. ;)

Těšíme se na Vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí!

Malé tajemství o budování příběhů

Malé tajemství o budování příběhů

Drtivá většina příběhů je o postavách, které jsou nebo brzy budou v nepříjemné situaci. A tyto postavy se snaží naplnit (i přes nepřízeň osudu) své cíle. Tak ještě jednou: Postava či postavy… v těžké situaci… usilují… o naplnění svých cílů.

Přečíst »
Nevěřte učitelům tvůrčího psaní

Nevěřte učitelům tvůrčího psaní

Většina lidí bude souhlasit s následujícím tvrzením, že existují dobré a špatné rady jak psát knihy (příběhy). Učitelé tvůrčího psaní se samozřejmě ohánějí těmi zaručeně dobrými. Já bych vám ale chtěl dokázat, že obě zmíněné skupiny jsou prakticky to samé…

Přečíst »
Pár pozvánek (říjen a listopad 2013)

Pár pozvánek (říjen a listopad 2013)

Drazí čtenáři, omlouvám se za delší odmlku, ale z nějakého důvodu jsem (v pozitivním slova smyslu) zahlcen zajímavými projekty. Dovolte mi pozvat vás na některé z veřejných akcí, které brzy proběhnou: 29. října 2013 od 17:30 proběhne v Americkém centru

Přečíst »

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »