První workshop Fóra (nejen) o psaní

Chcete se procvičit v psaní, vyzkoušet něco nového a potrápit fantazii? Pak si určitě nenechte ujít historicky první workshop na Fóru (nejen) o tvůrčím psaní. Není to sice soutěž o hmotné ceny, zato si z ní odnesete něco mnohem cennějšího – zkušenosti, zpětnou vazbu, nové poznatky a dobrý pocit ze sebe sama. Jak toto přátelské klání bude probíhat?

Téma prvního workshopu zní „Pohádky naruby“. Vaším úkolem bude napsat text (rozsah není nijak omezen), ve kterém se podíváte na známé české pohádky z pohledu jiné postavy. Jak by třeba vypadal příběh o Jeníčkovi a Mařence viděný očima zlé čarodějnice? Na výběr máte těchto pět pohádek: O perníkové chaloupce, O Popelce, O Sněhurce a sedmi trpaslících, O Červené Karkulce a Kráska a zvíře. Zbytek už je na vaší představivosti.

Váš příspěvek pošlete e-mailem na adresu: gside@g3design.cz a do předmětu mailu uveďte SOUTĚŽ. Posledním dnem, kdy můžete posílat své povídky, je 21. září.

Po uzávěrce se všechny příspěvky objeví na fóru, kde si je všichni účastníci přečtou a poté budou hlasovat pro ten nejlepší. Každý také napíše k výtvorům ostatních krátké slovní hodnocení, které bude cennou zpětnou vazbou. Pak proběhne symbolické vyhlášení výsledků a imaginární poplácání vítěze po rameni. ;)

Těšíme se na Vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí!

Sdílení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Další čtení…

Pojďte tvořit!

Vyzkoušejte jedinečné kurzy tvůrčího psaní, které splnily sen již tisícům lidí. Nejsou určeny jen spisovatelům… :) 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *