Sleva!

Malý kurz tvůrčího psaní

4.89 z 5 založeno na 134 zákaznický recenzí
(134 zákaznických recenzí )

2 950 3 450 

Dlouhodobě nejoblíbenější víkendový kurz tvůrčího psaní z mé nabídky!

Časová dotace: dva dny, většinou tedy víkend (vždy od 9:00 do 16:00 s pauzou na oběd a dvěma krátkými přestávkami)

Místo konání: Pražské kreativní centrum (Staroměstské náměstí 4, Praha 1)

Tento víkendový kurz tvůrčího psaní je pořádán již od roku 2011 a je akreditován MŠMT! Po jeho absolvování tedy získáte ověřené osvědčení.

Aktuálně vypsané termíny:

 • 20. a 21. listopadu 2021: víkendový (sobota a neděle vždy od 9:00 do 16:00) – obsazen!
 • 12. a 13. února 2022: víkendový – obsazen!
 • 5. a 6. března 2022: víkendový – obsazen!
 • 2. a 3. dubna 2022: víkendový – obsazen!
 • 4. a 5. června 2022: víkendový – obsazen!
 • 17. a 18. září 2022: víkendový – poslední volná místa!
 • 12. a 13. listopadu 2022: víkendový
Vyčistit

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Během pohodového víkendu se seznámíte se základní teorií tvůrčího psaní, vše si vyzkoušíte na krátkých zábavných cvičeních a samozřejmě zbyde prostor i pro vaše konkrétní otázky.

 

Náplň víkendového kurzu tvůrčího psaní

 • struktura příběhů
 • postavy
 • dialogy a monology
 • popisy

Kurz je koncipován zhruba se stejným poměrem teorie a praxe.Průzkum z dotazníků zpětné vazby

Malý kurz tvůrčího psaní je ideální pro všechny, kteří nemají moc času a zároveň by chtěli poodhalit základy řemesla, vyzkoušet si různé polohy psaní a srovnat se ve skupině podobných lidí.

Součástí kurzu je vždy pauza na oběd, kterou většinou využíváme k živé diskuzi o literatuře a umění vůbec.

 

Ohlasy účastníků tohoto víkendového kurzu tvůrčího psaní

„Líbilo se mi to komplet. Úžasné a velmi přínosné dva dny nabité informacemi i tréninkem v kolektivu.“ – Jana Šůmová

„Kurz zcela splnil má očekávání, bavil mne a už se těším na pokračování.“ – Iva Chuchmová

„Naštvalo mě, že kurz už skončil, bavil mě. Byl lidský, normální, ukazoval klady i zápory práce a života spisovatelova.“ – Lucie Pilátová

„Byla jsem naprosto spokojená!!! Na kurz jsem se už předem těšila a nakonec má očekávání splnil, ne-li překonal!“ – Marta Kopřivová

„Víkendový kurz jsem dostala jako narozeninový dárek od svých kamarádek. Přiznám se bez mučení, že se mi na něj vůbec nechtělo, dokonce jsem kamarádkám tak trochu vynadala za hloupý nápad. Že jsem jim po skončení kurzu poslala omluvnou esemesku je dostatečným důkazem toho,, že se mi kurz líbil, že mě bavil od první do poslední minuty. Děkuju René, díky kamarádky, byl to opravdu krásný dárek.“ – Klára Czastková

„Kurz byl veden zábavnou formou. Ocenil jsem zejména praktická cvičení, díky nimž měl člověk možnost srovnání v rámci skupiny a získal důležitou zpětnou vazbu. Kromě toho nám René Nekuda předal mnoho užitečných rad pro naši vlastní tvorbu. Kurz je vhodný pro získání určité sebejistoty při psaní příběhů.“ – Jakub Herout

„Byl jsem kompletně spokojen, pan René Nekuda je šikovný a zábavný lektor a nabídl nemálo užitečných postřehů a rad. Kurz vede aktivní a přátelskou formou.“ – Vít Benešovský

„Příjemná a obohacující vzpomínka, nové podněty k uvažování, zajímavé složení posluchačů.“ – Michal Beran

„Kurz se mi líbil od první do poslední minuty.“ – Kateřina Sobotková

TIPY! Více reálných hodnocení najdete v záložce recenze. O unikátním způsobu mé prace se dozvíte v článku Komplexní tvůrčí psaní: co to znamená?

 

134 recenzí pro Malý kurz tvůrčího psaní

4.89 z 5 hvězdiček

5
120
4
13
3
1
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Vladimír Zemánek

  Líbilo se mi opravdu úplně vše. Tipy na překlenutí spisovatelského bloku - např. změna počasí. Členění struktury příběhu, důležitost jasného nastínění motivace postav a nutnost uzavření příběhu ke konci knihy. Cvičení spojená s tvorbou dialogů. Díky zábavným cvičením a uvolněné atmosféře kurzu jsem překonal jsem svou skepsi spojenou s popisy, které považuji za nejslabší stránku svého psaní. Vše, co jsem se v kurzu naučil, bylo velice přínosné.

  1 z 1 označili jako užitečné
 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Lucka

  Z kurzu jsem přijela domů s "připitomělým" výrazem, usmívala jsem se od ucha k uchu a ještě týž večer jsem měla pnutí dopsat celou povídku, kterou jsme po obědě během hoďky narychlo "spíchli". Za mě víc než spokojenost, rozhodně doporučuji všem, co rádi píšou nebo o tom uvažují!

  1 z 1 označili jako užitečné
 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Lukáš Vlášek

  Bavilo mě to celé od začátku do konce.

 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Dan R.

  Vyváženost teorie i praxe, úkoly byly velmi zábavné, prostředí učebny na Staromáku jen podkreslovalo atmosféru. Lidé byli super, vyvážená skupina, což mi vyhovovalo. Znalosti lektora s dodanou váhou studií a zasazování do kontextu běžného života. Nelíbil (ironie) se mi celek s Popisy, protože jsem zjistil, že mi nejdou - a tudíž vím, kde zabrat, případně si s tím poradit lépe :) Hodně mi to dalo, celý víkend na mě působil jako wellness, zase mne podnítil k psaní a nutí mě více se zabývat tvůrčí činností.

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Tomáš Myslík

  Naprosto perfektní od seznámení až po poslední cvičení. Lektor, kterého bych doporučil naprosto komukoliv a to od přednášení na vysoké škole, až po vedení kurzu o tvůrčím psaní. Vstřícný, pozitivní, klidný, inteligentní. I ve skupině se dokázal věnovat individuálním potřebám jednotlivců. Samotné obohacování výuky o zajímavá fakta byla třešnička na dortu. Rozhodně v budoucnu plánuji rozšiřující kurz. Doporučím, kde jen to bude možné.

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Petra Fialová

  Celý kurz byl ÚŽASNÝ! Naučila jsem se poskládat příběh, pracovat s postavami, zaujmout svého cílového čtenáře.

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Zdeňka Šulcová

  Kurz mi pomohl najít sama sebe.

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Štěpán Dvořák

  Nic mi nevadilo, byl jsem velmi spokojen. Kurz mi dal mnoho informací, které mi dřív při psaní chyběly (popsal jsem asi deset stran A4!) a vrátil mě zpátky na psací vlnu. Za všechno mnohokrát děkuji.

 9. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana Drastíková

  Byla jsem mile překvapena. Vůbec jsem netušila, co mě čeká a upřímně jsem si říkala, že nemůžeme stihnout nic zajímavého a praktického. Jsem ráda, že jsem se mýlila. Bylo to vážně skvělé! Ani na chvilku jsem se nenudila a rychle to utíkalo. Škoda, že kurz netrval delší dobu. Bála jsem se své výtvory číst na veřejnosti, ale byli jsme skvělá parta a nervozita hned opadla. Díky moc!

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Marie

  Kurz mě hodně bavil. Dostatek teorie i praktických cvičení ve dvou dnech. Líbil se mi přístup lektora i kolektiv, který se tam sešel. Získala jsem dobrý základ pro pokračování v jakékoli oblasti mého psaní. Zaujalo mě, jak se dá ještě více přemýšlet o tvorbě příběhů, postav, o celém procesu. A překonala jsem svůj strach z prezentace vlastních nápadů před ostatními.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Tento kurz tvůrčího psaní je akreditován MŠMT v programu DVPP (č. j. 27639/2021-2-918). To znamená, že lepší variantu nikde jinde nenajdete. A také to, že po jeho absolvování získáte řádné osvědčení v rámci dalšího vzdělávání, které můžete použít třeba ve svém životopise.

Akreditace MŠMT – osvědčení

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Aktuálně probíhají všechny mé kurzy naživo. Pokud by bylo v důsledku šíření viru COVID-19 opět omezeno setkávaní lidí, přesune se výuka do on-line prostředí (používám aplikaci ZOOM).

Malý kurz tvůrčího psaní
Malý kurz tvůrčího psaní
2 950 3 450