Sleva!

Malý kurz tvůrčího psaní

4.90 z 5 založeno na 171 zákaznický recenzí
(171 zákaznických recenzí )

2 950 3 450 

Dlouhodobě nejoblíbenější víkendový kurz tvůrčího psaní z mé nabídky!

Časová dotace: dva dny, většinou tedy víkend (vždy od 9:00 do 16:00 s pauzou na oběd a dvěma krátkými přestávkami)

Místo konání: Pražské kreativní centrum (Staroměstské náměstí 4, Praha 1)

Tento víkendový kurz tvůrčího psaní je pořádán již od roku 2011 a je akreditován MŠMT! Po jeho absolvování tedy získáte ověřené osvědčení.

Aktuálně vypsané termíny:

 • 28. a 29. května 2022: víkendový – obsazen!
 • 16. a 17. července 2022: víkendový – obsazen!
 • 17. a 18. září 2022: víkendový – obsazen!
 • 12. a 13. listopadu 2022: víkendový – obsazen!
 • 11. a 12. února 2023: víkendový (sobota a neděle vždy od 9:00 do 16:00)
 • 1. a 2. dubna 2023: víkendový (sobota a neděle vždy od 9:00 do 16:00)
 • 15. a 16. července 2023: víkendový (sobota a neděle vždy od 9:00 do 16:00)

Vaše záruky

 • Již 12 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
 • Více než 98% spokojenost zákazníků
 • 5000+ proškolených kurzistů a 100+ firem
 • Lektor je součástí Evropské asociace výukových programů tvůrčího psaní
 • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Během pohodového víkendu se seznámíte se základní teorií tvůrčího psaní, vše si vyzkoušíte na krátkých zábavných cvičeních a samozřejmě zbyde prostor i pro vaše konkrétní otázky.

Náplň víkendového kurzu tvůrčího psaní

 • struktura příběhů
 • postavy
 • dialogy a monology
 • popisy
Kurz je koncipován zhruba se stejným poměrem teorie a praxe.Průzkum z dotazníků zpětné vazby Malý kurz tvůrčího psaní je ideální pro všechny, kteří nemají moc času a zároveň by chtěli poodhalit základy řemesla, vyzkoušet si různé polohy psaní a srovnat se ve skupině podobných lidí. Součástí kurzu je vždy pauza na oběd, kterou většinou využíváme k živé diskuzi o literatuře a umění vůbec.  

Ohlasy účastníků tohoto víkendového kurzu tvůrčího psaní

„Líbilo se mi to komplet. Úžasné a velmi přínosné dva dny nabité informacemi i tréninkem v kolektivu.“ – Jana Šůmová
„Kurz zcela splnil má očekávání, bavil mne a už se těším na pokračování.“ – Iva Chuchmová
„Naštvalo mě, že kurz už skončil, bavil mě. Byl lidský, normální, ukazoval klady i zápory práce a života spisovatelova.“ – Lucie Pilátová
„Byla jsem naprosto spokojená!!! Na kurz jsem se už předem těšila a nakonec má očekávání splnil, ne-li překonal!“ – Marta Kopřivová
„Víkendový kurz jsem dostala jako narozeninový dárek od svých kamarádek. Přiznám se bez mučení, že se mi na něj vůbec nechtělo, dokonce jsem kamarádkám tak trochu vynadala za hloupý nápad. Že jsem jim po skončení kurzu poslala omluvnou esemesku je dostatečným důkazem toho,, že se mi kurz líbil, že mě bavil od první do poslední minuty. Děkuju René, díky kamarádky, byl to opravdu krásný dárek.“ – Klára Czastková
„Kurz byl veden zábavnou formou. Ocenil jsem zejména praktická cvičení, díky nimž měl člověk možnost srovnání v rámci skupiny a získal důležitou zpětnou vazbu. Kromě toho nám René Nekuda předal mnoho užitečných rad pro naši vlastní tvorbu. Kurz je vhodný pro získání určité sebejistoty při psaní příběhů.“ – Jakub Herout
„Byl jsem kompletně spokojen, pan René Nekuda je šikovný a zábavný lektor a nabídl nemálo užitečných postřehů a rad. Kurz vede aktivní a přátelskou formou.“ – Vít Benešovský
„Příjemná a obohacující vzpomínka, nové podněty k uvažování, zajímavé složení posluchačů.“ – Michal Beran
„Kurz se mi líbil od první do poslední minuty.“ – Kateřina Sobotková
TIPY! Více reálných hodnocení najdete v záložce recenze. O unikátním způsobu mé prace se dozvíte v článku Komplexní tvůrčí psaní: co to znamená?  

171 recenzí pro Malý kurz tvůrčího psaní

4.90 z 5 hvězdiček

5
155
4
15
3
1
2
0
1
0
 1. Reviewer profile image
  5 z 5

  Barbora Šporclová Kodetová

  Bavilo mě vše :)

  1 z 1 označili jako užitečné
 2. Reviewer profile image
  5 z 5

  Vladimír Zemánek

  Líbilo se mi opravdu úplně vše. Tipy na překlenutí spisovatelského bloku - např. změna počasí. Členění struktury příběhu, důležitost jasného nastínění motivace postav a nutnost uzavření příběhu ke konci knihy. Cvičení spojená s tvorbou dialogů. Díky zábavným cvičením a uvolněné atmosféře kurzu jsem překonal jsem svou skepsi spojenou s popisy, které považuji za nejslabší stránku svého psaní. Vše, co jsem se v kurzu naučil, bylo velice přínosné.

  1 z 1 označili jako užitečné
 3. Reviewer profile image
  5 z 5

  Lucka

  Z kurzu jsem přijela domů s "připitomělým" výrazem, usmívala jsem se od ucha k uchu a ještě týž večer jsem měla pnutí dopsat celou povídku, kterou jsme po obědě během hoďky narychlo "spíchli". Za mě víc než spokojenost, rozhodně doporučuji všem, co rádi píšou nebo o tom uvažují!

  1 z 1 označili jako užitečné
 4. Reviewer profile image
  5 z 5

  Katka Smolinková

  Vše bylo skvělé!

 5. Reviewer profile image
  5 z 5

  Vendula Axmannová

  Oceňuji přijímající, podpůrnou atmosféru, různorodost aktivit. Bavila mě originální zadání (např. hašlerka).

 6. Reviewer profile image
  5 z 5

  Otta

  Moc zajímavé, vyzdvihnout bych chtěl lektora, který má nejenom hluboké znalosti, ale je také skvělý prezentátor.

 7. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jarek Machovský

  Kurz se mi velice líbil, nemyslím si, že byl poslední. :)

 8. Reviewer profile image
  5 z 5

  Jana Pečenková

  Byla tam skvělá parta. Skvělé bylo mé „prozření“, za čím vším se skrývá příběh. A taky mě trochu vyděsilo, jak průhledně a jednoduše si s námi okolní konglomeráty hrají a jak snadno jsme ovlivnitelní. Bavila mě i teorie i praktická cvičení. Bavilo mě vytvořit si svou postavu a sžívat se s ní. Celkově se mě líbila praktická cvičená.

 9. Reviewer profile image
  5 z 5

  Klára Fořtová

  Bylo pro mě přínosné, že jsem se v krátkém čase dozvěděla o základních pravidlech autorské tvorby. Moc mě bavily úkoly, zejména ty delší (dialogu, inzerát). Ukázaly mi, že jsem kreativnější, než jsem si myslela. Nenapadlo mě, že dokázu vytvořit fiktivní postavu nebo zajímavý dialog.

 10. Reviewer profile image
  5 z 5

  Matěj Břeň

  Velmi oceňuji, že René dokázal přednášet zpaměti, a přesto postupoval velmi systematicky a v logických souvislostech. Vypíchnout jednu ze všech těch obohacujících informací, které mi byly předány, asi nedokážu, vypustit by podle mě nešla žádná.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří si koupili tento produkt, ho smějí ohodnit.

Tento kurz tvůrčího psaní je akreditován MŠMT v programu DVPP (č. j. 27639/2021-2-918). To znamená, že lepší variantu nikde jinde nenajdete. A také to, že po jeho absolvování získáte řádné osvědčení v rámci dalšího vzdělávání, které můžete použít třeba ve svém životopise.

Akreditace MŠMT – osvědčení

Kupujete kurz jako dárek?

Skvělá volba – vybrali jste vskutku originální a netradiční dárek! Vězte, že mé kurzy tvůrčího psaní již udělaly mnoha lidem obrovskou radost.

Vyplňte, prosím, přihlášku na své jméno a po obdržení platby vám v potvrzovacím e-mailu přijde PDF dárkový certifikát ke stažení. Do poznámky uveďte, že se jedná o dárek a připojte prosím ještě e-mail obdarované osoby.

Nebo se podívejte na zdejší dárkové poukázky.

Dárkový certifikát – kurz tvůrčího psaní

Aktuálně probíhají všechny mé kurzy naživo. Pokud by bylo v důsledku šíření viru COVID-19 opět omezeno setkávaní lidí, přesune se výuka do on-line prostředí (používám aplikaci ZOOM).

Počkejte!

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.