Univerzální principy příběhů

600 

Poznejte univerzální principy fungování příběhů ve formě živého a zábavného webináře!

Webinář je nový způsob vzdělávání, který vám umožní bezprostřední kontakt s lektorem z pohodlí vašeho domova. (Co je to webinář?)

Časová dotace: 1,5 hodiny

V tuto chvíli není vypsán žádný nový termín tohoto webináře, ale můžete se podívat na jeho videozáznam (se slevou 20 %):

Vaše záruky

  • Již 11 let zkušeností s výukou tvůrčího psaní
  • Více než 98% spokojenost zákazníků
  • 4000+ proškolených kurzistů
  • Bezpečná platba kartou nebo bankovním převodem
Kategorie: Štítky: ,

Popis

Znalost univerzálních principů fungování příběhů je něco, co se vám bude hodit prakticky ve všech oblastech každodenního života.

Pojďme společně prozkoumat, kde všude (a jakým způsobem) se dnes pracuje s příběhy. Dále se ponoříme do vnitřní logiky základní struktury příběhů a odhalíme všechny důležité souvislosti mezi začátkem, prostředkem a koncem (a myslím, že budete hodně překvapení, co všechno se dozvíte).

Vzdělávání ve formě webinářů je snadné a efektivní. Vše funguje jako na opravdovém kurzu pro veřejnost, i když vy ho absolvujete v přímém přenosu z pohodlí vlastního domova.

 

Co všechno se naučíte?

  • kde a jakým způsobem se pracuje s příběhy
  • jak tyto znalosti využít ve svém životě
  • nakolik jsme ovlivňovaní příběhem
  • kde je jádro příběhů
  • vše je vysvětlováno s přesahem do různých oborů (např. reklama, žurnalistika či marketing)

 

„Je moc fajn, když i přesto, že mou současnou náplní práce je starat se o dvě malé děti, můžu rodičovský radar vypnout a dozvědět se něco nového na poli, které mě baví. A to vše v pohodlí domova. A je moc fajn při tom sledovat Vaši optimistickou tvář :-)“ – z dotazníku zpětné vazby

 

Jak to probíhá?

Výuka je živě přenášená (proto je nutné připojit se včas). Lektor s vámi komunikuje pomocí webkamery, prezentace a mikrofonu. Vy a ostatní účastníci můžete komunikovat formou chatu. I když sedíte doma nebo v kavárně, míra interaktivity je téměř stejná jako na běžném kurzu tvůrčího psaní. Více informací o webinářích najdete zde.

 

Co k tomuto webináři budete potřebovat?

Jen dvě věci: alespoň průměrně rychlý internet a nezastaralou verzi prohlížeče Chrome, Safari, Opera nebo Mozilla Firefox. Žádoucí, nicméně nepovinné, je potom používání sluchátek.

Přihlášení a obsluha webináře je opravdu snadná, nemusíte se ničeho bát. Zdejší webináře úspěšně a s nadšením zvládají i osmdesátiletí senioři. Tady je kdyžtak podrobný návod.

 

„Webináře mi umožňují účastnit se i toho, co by mi jinak vzdálenost neumožnila. Děkuji, že děláte to, co děláte. Váš pozitivní a nestranný přístup mi dává naději, že všechny obavy a pochybnosti zvládnu překonat.“ – z dotazníku zpětné vazby

 

Jak je to se záznamy webinářů?

Jestliže si koupíte řádný webinář, dostanete automaticky i přístup k jeho videozáznamu. Záznam lze koupit i samostatně se slevou 20 %. Přístup ke záznamům je v obou případech časově omezen na dobu jednoho kalendářního měsíce.

 

Máte další otázky?

Pak se podívejte na obchodní podmínky, případně mi napište. Věřte mi, že si tento způsob výuky brzy zamilujete (podobně jako já). Těším se na vás! ;)

Ukázka prostředí zdejších webinářů:

Webináře tvůrčího psaní

Inspirativní newslettery

Webinář Univerzální principy příběhů
Univerzální principy příběhů
600