soutěž

Letní soutěž s Povídkářem

Letní soutěž s Povídkářem 2022

Aby se v tomto letním horku rozpohybovaly vaše mozkové závity, přináším vám osvěžující soutěž s Povídkářem. Její pravidla jsou jednoduchá, soutěž je to rychlá a po jejím skončení na vás čekají velké i malé odměny. Vyhrává opravdu každý. Pravidla soutěže Vyplňte následující krátký formulář, díky kterému průběžně dochází k obohacení veřejné databáze oblíbeného Povídkáře. Všechny … Pokračovat »

SOUTĚŽ: Získejte on-line kurz tvůrčího psaní zdarma

Získejte on-line kurz tvůrčího psaní zdarma

Dlouho jsme tu na RenéNEKUDA.cz nesoutěžili, že? Myslím, že tedy přišel vhodný čas rozdat pár mých on-line kurzů vážným zájemcům, kteří se chtějí vzdělávat a rozvíjet své tvůrčí schopnosti. Pravidla soutěže Každý, kdo do konce června 2021 vyplní alespoň 10 cvičení tvůrčího psaní, ode mě získá jeden on-line kurz tvůrčího psaní v hodnotě 750 Kč … Pokračovat »

Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

Soutěž o jednodenní kurz tvůrčího psaní

Dlouho jsme tu nesoutěžili a nyní přišla ta správná chvíle potrápit vaše mozkové závity a štěstěnu! Pokud do konce února 2017 vyplníte soutěžní formulář uvedený níže, můžete vyhrát dárkový certifikát na můj březnový jednodenní kurz Jak vydat knihu (neděle 19. března 2017 od 13:00 do 18:00, Staroměstské náměstí 4, Praha 1) v hodnotě 750 Kč. Náhodně vybraný … Pokračovat »

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏻

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.