Jak udržovat svoji múzu v dobré kondici

René Nekuda

Projekty

inspirace, návod, webinář

René Nekuda

Projekty

inspirace, návod, webinář

Jak udržet svoji múzu v dobré kondici

Opečovávání vlastní tvořivosti se v dlouhodobém horizontu pěkně vyplácí. Tvůrčí bloky a záseky totiž číhají za každým rohem. A když už na vás jednou skočí, jejich odstranění pak může trvat i několik měsíců. Proto je lepší naučit se těmto nepříjemným situacím předcházet.

Ve svém uživatelském účtu nyní najdete záznam tematického webináře, který vám poradí, jak hýčkat svoji kreativitu a nepřipustit k sobě žádnou větší tvůrčí krizi.

V tomto webináři se totiž dozvíte, na co se při udržování své múzy v dobré kondici nejvíce zaměřit. Také vám ukážu mnoho prověřených nástrojů, které můžete začít prakticky ihned používat.

A nebojte se, odhalím vám poměrně snadné a zábavné pomůcky a cvičení.

Tak vzhůru do toho! ;)

Kde najdu záznam webináře Jak udržovat svoji múzu v dobré kondici?

To nejdůležitější je přihlásit se do svého účtu (ideálně přes ikonku panáčka v horním navigačním menu). No a pak už je to jen otázka pár kliknutí. Zde je videonávod:

Dvě poznámky: Jestliže nemáte vlastní uživatelský účet, můžete si ho zdarma vytvořit. Podrobné ovládání zdejších on-line kurzů je popsáno v dokumentaci.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.