Nové termíny kurzů tvůrčího psaní

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka

Nové termíny kurzů tvůrčího psaní

Mám za sebou čtyři roky výuky tvůrčího psaní a v září načínám rok pátý.

Loňský rok byl pro mne velmi úspěšný a v mnoha ohledech i zlomový. Mám velikou radost, že si mě začaly všímat velké firmy (např. Siemens, SCIO, PR.Konektor) a že se mi v ročních kurzech, což je jádro mého profesního života, sešly dvě extrémně sympatické skupinky lidí.

I když to zatím není vidět, tak se nám podařilo udělat obrovský kus práce. Myslím, že je správný čas vypustit první informace o tom, co jsme to každý týden společně vytvářeli.

Již velmi brzy vyjdou dvě (tištěné) sbírky povídek od účastníků mých dlouhodobých kurzů tvůrčího psaní.

První se bude jmenovat Máváme labutím (stále pracovní název), kterou má na svědomí Kurz tvůrčího psaní pro pokročilé. Je to místopis českých měst a vesnic spojený s tématem úniku či uvíznutí. S výledkem jsem více než spokojený. :)

Druhá kniha je výstup z projektu Hakuna Matata. Mám převelikou radost, že se nám stále daří učit se, inspirovat a pomáhat zároveň. A to hned ve čtyřech zemích najednou – u nás v ČR, v Belgii, ve Španělsku a samozřejmě v Keni. Těším se na křest, neboť ten by měl být spojen s velkým dobročinným koncertem.

Děkuji všem za obrovskou důvěru a pevně doufám, že se ukážete na jednom z mých kurzů tvůrčího psaní pro veřejnost – těším se na vás!

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.