Podcast 50 pod 50: O spisovatelském řemesle…

René Nekuda

Ze života mého

média

René Nekuda

Ze života mého

média

podcast 50 pod 50

Nedávno jsem byl hostem v podcastu 50 pod 50, který natáčí úžasná Alice Kavková. Bavili jsme se o mnoha věcech týkajících se mé práce, spisovatelského řemesla, učení tvůrčího psaní a vydávání knih. Snad vás to bude bavit! ;)

Anotace tohoto dílu podcastu 50 pod 50

Lektor tvůrčího psaní a úspěšný spisovatel René Nekuda je můj kamarád už mnoho let. Poznali jsme se kdysi dávno na jednom jeho kurzu tvůrčího psaní, kde jsem byla coby kurzistka. Reného elegance, smysl pro humor a určitá něžnost všeho, co dělá, se mi hned zalíbila. 

Renému je 37, tvůrčímu psaní se věnuje už 14 let. Rukama mu prošlo 6000 kurzistů (stovky z nich i díky němu vydali svou vytouženou publikaci), kreativně pošťouchnul víc než 100 firem, má za sebou i školení a konference v zahraničí. Tvoří i kreativní pomocníky jako je povídkář, příběhovač, knižní dokončovač nebo charakterovník. Píše blog, točí podcast, jeho newsletter odebírá 9000 lidí. Kromě řady e-booků vydal i tři krásné tištěné knihy – Restart kreativity, Kreativní zápisník a Příběhostroj. Jeho knihy vycházejí s úspěchem i v zahraničí. 

Důležité odkazy

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Zápatí

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Popup

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.