RenéNEKUDA.cz slaví 10. narozeniny!

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

René Nekuda

Ze života mého

RenéNEKUDA.cz

RenéNEKUDA.cz slaví 10. narozeniny!

Dámy a pánové,

je to na den přesně 10 let, co jsem založil tyto webové stránky. Při studiu tvůrčího psaní na vysoké škole jsem dělal brigádu nočního recepčního v hotelu v centru Prahy, od 2 do 4 do rána se nudil a nemohl spát, takže jsem začal psát blog.

Byl jsem natolik nadšen ze všech těch informací, které jsem na škole cucal doslova po hrstech, že tahle forma vybíjení přetlaku mi přišla ideální.

Prakticky ihned (tím myslím během prvního roku) si web RenéNEKUDA.cz našel stovky věrných čtenářů a mě to nasměrovalo na cestu, jež mě dovedla až sem, kdy vás je několik tisíc.

A to zejména díky vám a pedagogům tvůrčího psaní na Literární akademii, kteří ve mně rozžehli plamen učitelství.

Neměnil bych a každý, kdo byl u mě v kurzu tvůrčího psaní, ví, že bych se pro ten svůj obor rozdal.

Ano, i po deseti letech mě má práce naplňuje (byť tedy lektorem tvůrčího psaní jsem „jen“ osm let z toho) a pořád cítím, že se dá v ČR s tvůrčím psaním vymyslet mnoho nového. Takže budu pokračovat dál! :)

Obvykle na tomto místě rekapituluji minulý rok. Čili…

Co se povedlo?

A co se chystá?

Povídky z druhé rukyOpět velká spousta novinek!

Kromě rozvíjení blogu se chystám na jeho kompletní opravu (rozhodl jsem se, že projdu všechny články a poupravím je tak, aby zpětně reflektovaly můj současný přístup).

Stejně tak obsahově aktualizuji všechny zdejší e-mailové kurzy zdarma.

V neposlední řadě se těším na další knihu, která má něco změnit. Jmenuje se Povídky z druhé ruky a vyjde již v listopadu! Psst… taky vás srdečně zvu 10. listopadu 2018 od 17:30 do pražského klubu Storm, kde proběhne dost možná největší knižní křest tohoto roku. ;)

A pak mám samozřejmě v rukávu pár tajemství, na které brzy přijde řada a vy se je určitě včas dozvíte.

Poděkování

Minimálně desetkrát vám děkuju za to, že se tu potkáváme. Bez vás by neexistoval RenéNEKUDA.cz ani moje tvůrčí psaní, které se snažím neustále posunovat dál a dál (a to i na mezinárodní úroveň).

Přeji si, ať vám to dobře píše a ať se tu zase brzy setkáme – upřímně a ještě jednou velké DÍKY za všechno!

Váš René Nekuda

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.