Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!

Spisovateslká výzva

Na těchto webových stránkách najdete opravdu mnoho inspirativních nástrojů a zajímavých pomůcek (nejen) pro spisovatele (psst… všechny jsou na tomto místě). Dnes opět naplňuji jeden ze svých veřejných závazků – udržovat vaši múzu v co možná nejlepší kondici. Takže vznikla opravdu netradiční Spisovatelská výzva.


Co to je?

Díky Spisovatelské výzvě můžete strávit jeden z nejkreativnějších měsíců ve svém životě. Čěká vás 30 krátkých a hravých úkolů, které mají mnoho pozitivních účinků na vaši tvořivost.

Žádný úkol by vám neměl zabrat více než 10 minut a cílem je vždy popsat přesně jednu celou stránku.

V čem je tato výzva unikátní?

V mnoha ohledech!

  1. každý den si budete moci zvolit jednu ze čtyř obtížností (ano, tentokrát si budete moci vybrat jedno ze čtyř různě těžkých zadání – od nováčka až po experta)
  2. díky náhodnému generátoru slov a postav bude Spisovatelská výzva pokaždé jiná (pokud byste si ji chtěli třeba v budoucnu zopakovat, rozhodně vás znovu překvapí – přeci jenom je to výzva, že?)
  3. jestliže zvládnete splnit všech 30 cvičení během jednoho měsíce, dostanete odměnu až 500 Kč (páni, je to tak – nyní můžete obdržet svůj první „spisovatelský honorář“)
  4. je úplně zadarmo a bez reklam

Kde se můžu přihlásit?

Mám velkou radost, že Spisovatelská výzva obohacuje mé portfolio e-mailových kurzů zdarma. Přihlašovací formulář a všechny další důležité informace najdete v odkazu níže. Díky, že na sobě pracujete a rozvíjíte své tvůrčí schopnosti. Já na vás budu každý den myslet a držet vám palce! ;)

Spisovatelská výzva – banner

Podobné příspěvky

Tabulková struktura příběhů: Konec

Miluju konce, protože všemu dávají smysl. Konce dokáží celý příběh povýšit, nebo všechno dobré, co se dělo v průběhu, nechat zbytečně spadnout do koše. Podceňování konců se nikdy nevyplácí! Takže...

10 návyků úspěšných autorů

Jestliže si myslíte, že být úspěšným autorem je zázrak, který vám jen tak spadne do klína, jste na omylu – tato profese je o vydřeném potu plném úpění, když si...

Staronový kanál RSS

Moc prosím všechny odběratele článků z RenéNEKUDA.cz, kteří tak činí přes RSS kanál Feedburner, aby co nejdříve přešli na nativní variantu, kterou najdete zde: https://www.renenekuda.cz/feed Děkuji! P. S. A taky...

Kolik hodin stráví lidé čtením?

Podle serveru Superjob.ru stráví lidé v České republice v průběhu jednoho týdne zhruba 7 hodin a 24 minut čtením. V této statistice z roku 2011 jsme šestá země, kde se nejvíce...

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top