Domů / Blog / Portfolio / Projekty / Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!

Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!

Spisovateslká výzva

Na těchto webových stránkách najdete opravdu mnoho inspirativních nástrojů a zajímavých pomůcek (nejen) pro spisovatele (psst… všechny jsou na tomto místě). Dnes opět naplňuji jeden ze svých veřejných závazků – udržovat vaši múzu v co možná nejlepší kondici. Takže vznikla opravdu netradiční Spisovatelská výzva.


Co to je?

Díky Spisovatelské výzvě můžete strávit jeden z nejkreativnějších měsíců ve svém životě. Čěká vás 30 krátkých a hravých úkolů, které mají mnoho pozitivních účinků na vaši tvořivost.

Žádný úkol by vám neměl zabrat více než 10 minut a cílem je vždy popsat přesně jednu celou stránku.

V čem je tato výzva unikátní?

V mnoha ohledech!

Kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Napište knihu, nastartujte svoji fantazii, poznejte spisovatelské řemeslo a seznamte se s podobně úžasnými lidmi jako jste vy!

  1. každý den si budete moci zvolit jednu ze čtyř obtížností (ano, tentokrát si budete moci vybrat jedno ze čtyř různě těžkých zadání – od nováčka až po experta)
  2. díky náhodnému generátoru slov a postav bude Spisovatelská výzva pokaždé jiná (pokud byste si ji chtěli třeba v budoucnu zopakovat, rozhodně vás znovu překvapí – přeci jenom je to výzva, že?)
  3. jestliže zvládnete splnit všech 30 cvičení během jednoho měsíce, dostanete odměnu až 500 Kč (páni, je to tak – nyní můžete obdržet svůj první „spisovatelský honorář“)
  4. je úplně zadarmo a bez reklam

Kde se můžu přihlásit?

Mám velkou radost, že Spisovatelská výzva obohacuje mé portfolio e-mailových kurzů zdarma. Přihlašovací formulář a všechny další důležité informace najdete v odkazu níže. Díky, že na sobě pracujete a rozvíjíte své tvůrčí schopnosti. Já na vás budu každý den myslet a držet vám palce! ;)

Spisovatelská výzva – banner

Už odebíráte zdejší inspirativní newslettery?

Mohlo by vás ještě zajímat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *