Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

Spisovateslká výzva

Na těchto webových stránkách najdete opravdu mnoho inspirativních nástrojů a zajímavých pomůcek (nejen) pro spisovatele (psst… všechny jsou na tomto místě). Dnes opět naplňuji jeden ze svých veřejných závazků – udržovat vaši múzu v co možná nejlepší kondici. Takže vznikla opravdu netradiční Spisovatelská výzva.


Co to je?

Díky Spisovatelské výzvě můžete strávit jeden z nejkreativnějších měsíců ve svém životě. Čěká vás 30 krátkých a hravých úkolů, které mají mnoho pozitivních účinků na vaši tvořivost.

Žádný úkol by vám neměl zabrat více než 10 minut a cílem je vždy popsat přesně jednu celou stránku.

V čem je tato výzva unikátní?

V mnoha ohledech!

  1. každý den si budete moci zvolit jednu ze čtyř obtížností (ano, tentokrát si budete moci vybrat jedno ze čtyř různě těžkých zadání – od nováčka až po experta)
  2. díky náhodnému generátoru slov a postav bude Spisovatelská výzva pokaždé jiná (pokud byste si ji chtěli třeba v budoucnu zopakovat, rozhodně vás znovu překvapí – přeci jenom je to výzva, že?)
  3. jestliže zvládnete splnit všech 30 cvičení během jednoho měsíce, dostanete odměnu až 500 Kč (páni, je to tak – nyní můžete obdržet svůj první „spisovatelský honorář“)
  4. je úplně zadarmo a bez reklam

Kde se můžu přihlásit?

Mám velkou radost, že Spisovatelská výzva obohacuje mé portfolio e-mailových kurzů zdarma. Přihlašovací formulář a všechny další důležité informace najdete v odkazu níže. Díky, že na sobě pracujete a rozvíjíte své tvůrčí schopnosti. Já na vás budu každý den myslet a držet vám palce! ;)

Spisovatelská výzva – banner

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

3 komentáře u „Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!“

Napsat komentář

Zápatí

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Popup

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.