Spisovatelská výzva: zažijte nejkreativnější měsíc v životě!

Spisovateslká výzva

Na těchto webových stránkách najdete opravdu mnoho inspirativních nástrojů a zajímavých pomůcek (nejen) pro spisovatele (psst… všechny jsou na tomto místě). Dnes opět naplňuji jeden ze svých veřejných závazků – udržovat vaši múzu v co možná nejlepší kondici. Takže vznikla opravdu netradiční Spisovatelská výzva.


Co to je?

Díky Spisovatelské výzvě můžete strávit jeden z nejkreativnějších měsíců ve svém životě. Čěká vás 30 krátkých a hravých úkolů, které mají mnoho pozitivních účinků na vaši tvořivost.

Žádný úkol by vám neměl zabrat více než 10 minut a cílem je vždy popsat přesně jednu celou stránku.

V čem je tato výzva unikátní?

V mnoha ohledech!

  1. každý den si budete moci zvolit jednu ze čtyř obtížností (ano, tentokrát si budete moci vybrat jedno ze čtyř různě těžkých zadání – od nováčka až po experta)
  2. díky náhodnému generátoru slov a postav bude Spisovatelská výzva pokaždé jiná (pokud byste si ji chtěli třeba v budoucnu zopakovat, rozhodně vás znovu překvapí – přeci jenom je to výzva, že?)
  3. jestliže zvládnete splnit všech 30 cvičení během jednoho měsíce, dostanete odměnu až 500 Kč (páni, je to tak – nyní můžete obdržet svůj první „spisovatelský honorář“)
  4. je úplně zadarmo a bez reklam

Kde se můžu přihlásit?

Mám velkou radost, že Spisovatelská výzva obohacuje mé portfolio e-mailových kurzů zdarma. Přihlašovací formulář a všechny další důležité informace najdete v odkazu níže. Díky, že na sobě pracujete a rozvíjíte své tvůrčí schopnosti. Já na vás budu každý den myslet a držet vám palce! ;)

Spisovatelská výzva – banner

Podobné příspěvky

Věci, které můžete skutečně změnit

Přemýšleli jste už někdy nad tím, které věci můžete ve svém životě skutečně změnit, a které ne? Zkuste se zamyslet nad následujícím seznamem: Nemůžete změnit celý svůj život. x Můžete...

JOY magazín, březen 2014

Aktuální JOY magazín se těší na mé kurzy tvůrčího psaní. Velmi milé. ;) Poznámka: Další rozhovory a články z médií najdete zde.

Zpomalení

Všichni někam spěcháme. Na místech jako nákupní centrum, stanice metra či vchod do budovy, kde pracujeme, se zrychlujeme, nestíháme, běžíme a narážíme do lidí. O kolik zajímavých informací a klidu...

12 rad o psaní od Annie Dillard

Annie Dillard, nositelka Pulitzerovy ceny, patří k nejznámějším současným anglicky píšícím autorkám. Zde máte seznam 12 bodů o tvůrčím psaní, které od ní během společného roku života pochytil Alexander Chee: Umístěte...

Kreativní dárky, které nikdy nezklamou

Vymýšlet neustále další a další kreativní dárky může být pěkný oříšek. Následující tipy vám to případné lámání hlavy výrazně ulehčí. Inspirativní knihy Kreativní zápisník je ověřený dárek. Je levný, zábavný...

Na slovíčko, prosím

Přemýšlejte chvilku o slovech, která nemáte rádi. Jasně, mohou to být slova zcela běžná jako “křídový” či “zmrzlý”, ale zkuste se zaměřit na něco ostřejšího, na něco, co byste vy...

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!