Videokurz Základy tvůrčího psaní

Základy tvůrčího psaní

Jestliže na RenéNEKUDA.cz něco chybělo, tak je to právě videokurz. Dlouho jsem váhal, zdali se do něčeho takového pustit, protože přeci jenom je za každým videem hrozně moc práce. Nakonec se to ovšem povedlo a já mám velkou radost, že vám mohu představit čerstvý videokurz Základy tvůrčího psaní.

Koncept tohoto kurzu je celkem prostý – přinést vám v ucelené a zábavné formě nejdůležitější informace z oblasti tvůrčího psaní. Předpřipraveno mám více než 20 lekcí!

Jak to probíhá?

Každý týden se na stránce tohoto videokurzu objeví na omezenou dobu jedna nová lekce. Žádné reklamy, žádné další skryté platby. Připravte se na dlouhodobé studium tvůrčího psaní, za které byste jinde zaplatili tisíce korun. 

Musím se někde přihlásit?

Ne, nepotřebujete. Tento videokurz není vázán na žádný účet a jeho procházení není ničím podmíněno. Nicméně vám doporučuji odebírat zdejší upozornění, aby vám případně neunikly e-mailové lekce, které na kurz navazují.

Proč je velká část videokurzu zdarma?

Protože jsem zastáncem svobodného vzdělávání. V sekci Portfolio již teď najdete bezpočet dalších podobných projektů – od e-mailových kurzů, přes inspirativní pomůcky pro spisovatele, až po různé e-booky o tvůrčím psaní.

Jsem přesvědčen, že tvůrčí psaní je společensky přínosný obor. A pokud ho většina lidí zvládne, budu se moci v kurzech pro veřejnost soustřeďovat na zajímavější věci, než jsou pouze základy této disciplíny. :)

Videokur zdarma: Základy tvůrčího psaní (inspirativní citát)

Kde kurz najdu?

Základy tvůrčího psaní je k dohledání na třech místech:

Doufám, že se vám bude tento videokurz líbit a že se v něm něco nového naučíte. Držím vám palce při vyplňování připravených úkolů a přeju vám, ať vám to dobře píše!

Novinka: Obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní je celý k dispozici až do konce roku 2019 zdarma – nenechte si ho ujít!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Click to access the login or register cheese Scroll to Top

Základy tvůrčího psaní

Obsáhlý videokurz, do kterého se můžete přihlásit zcela zdarma (platí jen do konce roku 2019).

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »