Videokurz Základy tvůrčího psaní

Základy tvůrčího psaní

Jestliže na RenéNEKUDA.cz něco chybělo, tak je to právě videokurz. Dlouho jsem váhal, zdali se do něčeho takového pustit, protože přeci jenom je za každým videem hrozně moc práce. Nakonec se to ovšem povedlo a já mám velkou radost, že vám mohu představit čerstvý videokurz Základy tvůrčího psaní.

Koncept tohoto kurzu je celkem prostý – přinést vám v ucelené a zábavné formě nejdůležitější informace z oblasti tvůrčího psaní. Předpřipraveno mám více než 20 lekcí!

Jak to probíhá?

Každý týden se na stránce tohoto videokurzu objeví na omezenou dobu jedna nová lekce. Žádné reklamy, žádné další skryté platby. Připravte se na dlouhodobé studium tvůrčího psaní, za které byste jinde zaplatili tisíce korun. 

Musím se někde přihlásit?

Ne, nepotřebujete. První část videokurzu není vázána na žádný účet a jeho procházení není ničím podmíněno.

Proč je velká část videokurzu zdarma?

Protože jsem zastáncem svobodného vzdělávání. V sekci Portfolio již teď najdete bezpočet dalších podobných projektů – od e-mailových kurzů, přes inspirativní pomůcky pro spisovatele, až po různé e-booky o tvůrčím psaní.

Jsem přesvědčen, že tvůrčí psaní je společensky přínosný obor. A pokud ho většina lidí zvládne, budu se moci v kurzech pro veřejnost soustřeďovat na zajímavější věci, než jsou pouze základy této disciplíny. :)

Videokur zdarma: Základy tvůrčího psaní (inspirativní citát)

Kde kurz najdu?

Základy tvůrčího psaní je k dohledání na třech místech:

Doufám, že se vám bude tento videokurz líbit a že se v něm něco nového naučíte. Držím vám palce při vyplňování připravených úkolů a přeju vám, ať vám to dobře píše!

Cvičení: Příběh z obrázku

Cvičení: Příběh z obrázku

Jaký příběh vám vyvstane na mysli, když se podíváte na následující obrázek? Zkuste ho zpracovat jako krátký text (maximálně 1000 znaků včetně mezer). Výsledky můžete zveřejnit buďto dole v komentářích, nebo na zdejším Fóru (nejen) o psaní.

Přečíst »
PF 2014

PF 2014

Mnohokrát vám všem děkuji za to, že mohu dělat věci, které mě baví a naplňují. Užívejte života a nechť je pro vás nový rok 2014 plný inspirace!

Přečíst »
Povídka

Povídka – úplně nový typ kurzu tvůrčího psaní

Povídka je název zcela nového kurzu tvůrčího psaní, kterým obohacuji své portfolio. Ne všichni touží zkoumat teorii tvůrčího psaní a pak si zkoušet cvičení pouze na jednu specifickou věc (např. dialog, popis, začátky); někdo by si rád promítl řemeslné prvky

Přečíst »

Psst… Chtěl bych vám ukázat celou řadu projektů, kurzů a pomůcek, které umí nastartovat (nejen) vaši kreativitu. Všechny najdete v menu nahoře v Rozcestníku. Jestliže jste dočetli tento článek, tak se tam mrkněte – nebudete litovat, protože většina je zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »