Videokurz Základy tvůrčího psaní

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

René Nekuda

Projekty

on-line kurz, projekt

Základy tvůrčího psaní

Jestliže na RenéNEKUDA.cz něco chybělo, tak je to právě videokurz. Dlouho jsem váhal, zdali se do něčeho takového pustit, protože přeci jenom je za každým videem hrozně moc práce. Nakonec se to ovšem povedlo a já mám velkou radost, že vám mohu představit čerstvý videokurz Základy tvůrčího psaní.

Koncept tohoto kurzu je celkem prostý – přinést vám v ucelené a zábavné formě nejdůležitější informace z oblasti tvůrčího psaní. Předpřipraveno mám více než 20 lekcí!

Jak to probíhá?

Každý týden se na stránce tohoto videokurzu objeví na omezenou dobu jedna nová lekce. Žádné reklamy, žádné další skryté platby. Připravte se na dlouhodobé studium tvůrčího psaní, za které byste jinde zaplatili tisíce korun. 

Musím se někde přihlásit?

Ne, nepotřebujete. První část videokurzu není vázána na žádný účet a jeho procházení není ničím podmíněno.

Proč je velká část videokurzu zdarma?

Protože jsem zastáncem svobodného vzdělávání. V sekci Portfolio již teď najdete bezpočet dalších podobných projektů – od e-mailových kurzů, přes inspirativní pomůcky pro spisovatele, až po různé e-booky o tvůrčím psaní.

Jsem přesvědčen, že tvůrčí psaní je společensky přínosný obor. A pokud ho většina lidí zvládne, budu se moci v kurzech pro veřejnost soustřeďovat na zajímavější věci, než jsou pouze základy této disciplíny. :)

Videokur zdarma: Základy tvůrčího psaní (inspirativní citát)

Kde kurz najdu?

Základy tvůrčího psaní je k dohledání na třech místech:

Doufám, že se vám bude tento videokurz líbit a že se v něm něco nového naučíte. Držím vám palce při vyplňování připravených úkolů a přeju vám, ať vám to dobře píše!

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.