Domů / Blog / Články / Zajímavosti / #blognavikend

#blognavikend

#blognavikend

Pojďme společně podpořit česko-slovenskou blogovou scénu a pomoci ostatním nalézt díky Twitteru kvalitní, zábavné a originální osobní blogy, kde to žije, a které vy sami máte rádi.

Doporučte ostatním skrze váš Twitter každý víkend jeden zajímavý blog pomocí tohoto hashtagu: #blognavikend

Přidejte název blogu, odkaz a krátký popisek a je to!

Příklad, který rovnou můžete zkopírovat do svého tweetu:

RenéNEKUDA.cz – portál, který mluví jazykem Vaší múzy! #blognavikend

Přál bych si, aby se #blognavikend uchytil a aby tak čtenáři poznali spoustu nových zajímavých internetových stránek. Nic lepšího než osobní doporučení v dnešní době zmateného přeblogování snad ani neexistuje.

Takže vzhůru do toho, nebojte se tweetovat!

Poznámka: Můj Twitter účet je @renenekuda.

Už odebíráte zdejší inspirativní newslettery?

Mohlo by vás ještě zajímat…

9 komentářů

  1. Velmi, velmi dobrý nápad! Myslím, že jako začínající uživatel Twitteru to hned musím vyzkoušet :-) (A taky budu “jájíčkovská” [já, já, já, jenom já!] A začnu sebou. Ach, tady to ale smrdí samochválou!)

  2. Díky za doporučení mého blogu přes tvůj Twitter, těší mě to :). Svoji pomoc jsem se rozhodl udělat tak, že jsem kliknul na re-tweet odkazu na tento článek. Osobně nevím koho bych doporučil. Poslední dobou spíše koukám jak blogy, které začínaly se mnou se ruší nebo mění na bažinu nesmyslných článků.

    Na druhou stranu jsem rád, že jsem se vrátil a věděl, že stále někdo píše. Třeba izmy, ty, Patrik a .. to je asi všechno – takže budu odkazy sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *