Kreativní dárky, které nikdy nezklamou

Kreativní dárky, které nikdy nezklamou

Vymýšlet neustále další a další kreativní dárky může být pěkný oříšek. Následující tipy vám to případné lámání hlavy výrazně ulehčí.


Inspirativní knihy

Kreativní zápisník je ověřený dárek. Je levný, zábavný a užitečný – trénuje kreativní svaly svých majitelů. Již tři roky je stabilním knižním bestsellerem a prodalo se ho okolo 10 000 ks. Tady prostě nemůžete udělat chybu!

Příběhostroj pomáhá propojit svět dospělých se světem dětí. V anketě Kniha roku 2019 se umístil v TOP 3 a je tak barevný, že vás už při prvním otevření přenese do neuvěřitelného světa fantazie. Tento kreativní dárek je doslova pro celou rodinu.

Poznámka: Obě zmíněné knihy obsahují i netradiční generátory příběhů, se kterými si užijete spoustu legrace. ;)

Kreativní zápisník

Kurzy, které plní sny

Kreativní dárky, které se sice nedají zabalit, ale umí vytvořit velký úsměv a splnit dlouho odkládané sny – to jsou zdejší kurzy tvůrčího psaní pro veřejnost.

Více než 4000 účastníků s 98% spokojeností je záruka dobré koupě. Pravděpodobně byste se sami divili, co všechno tyto kurzy dokáží!


Dárkové poukázky, ze kterých lze vykouzlit kreativní dárky

Možná hledáte kreativní dárek na poslední chvíli. Možná chcete nechat obdarovanou osobu, aby si sama vybrala konkrétní podobu svého dárku. Ano, od toho jsou tu dárkové poukázky, jejichž nákup můžete mít vyřízený již za pár minut. A pak je stačí jen vytisknout a čekat velké DÍKY.

Na zdejších stránkách totiž najdete mnoho e-knih (sbírky povídek i o teorii tvůrčího psaní), dobře hodnocených online kurzů, případně dalších pomůcek (nejen) pro spisovatele, za které lze tyto poukázky proměnit.

Neznám tvůrčího člověka, který by si tu nevybral!


Tip na konec: Hledáte kreativní dárek zdarma?

Jestliže chcete ušetřit, podívejte se do sekce Ke stažení, ve které můžete objevit hned několik materiálů, jenž mohou být pro vaše blízké užitečné.

A nebo jim darujte dárek od srdce a napište jim vlastní povídku. Tato cvičení tvůrčího psaní vám s tím hravě pomůžou! ;)


Vidíte to, problém s kreativními dárky lze celkem snadno vyřešit. Přeji vám, abyste díky nim učinili šťastnými co nejvíce lidí ze svého okolí!

Tipy na kreativní dárky

Podobné příspěvky

Hlas Virginie Woolfové

Toto je část rozhovoru z BBC rádia, který byl pořízen v roce 1937. Virginia Woolfová hovoří na téma „řemeslo“. https://www.youtube.com/watch?v=E8czs8v6PuI#t=19

Cvičení: Interview s hlavním hrdinou

Toto cvičení tvůrčího psaní vám pomůže lépe poznat hlavního hrdinu vašeho příběhu (případně rozvinout jeho/její charakter). Zadání: Zkuste vyzpovídat svoji postavu jako novinář z nějakého obecně znamého časopisu (například Instinkt,...

Konci příběhů se musíme také věnovat

Pozornost ke konci je jiného, mnohem kulturnějšího a v lidském vývoji kotveného rázu. Základní otázka kladená příběhu zní: „Jak to dopadlo?“ A přitom sama konečnost a ukončitelnost příběhu je jedna z nejhlubších...

Řekněte mi: Co děláte, když nemůžete psát?

Představte si, že přijdete domů a zjistíte, že váš počítač přes noc napadl zákeřný virus. Oprava a záchrana dat bude trvat minimálně týden. Nebo jste nastoupili do nové práce a...

Test kreativity: Jak moc jste kreativní?

Jednoduchý test kreativity je tady! V následujícím kratičkém testu se dozvíte, jak moc jste kreativní. A také konečně zjistíte, že tvůrčí činnost je ukrytá v běžném životě téměř na každém...

Když pracujete na knize…

Mnoho lidí si myslí, že knihy vznikají na první dobrou + že první verze rukopisu je zároveň ta poslední, což bohužel není pravda. První verze knihy vznikají z toho důvodu,...

Novinka: Obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní je zábavný, hravý a opravdu hodně užitečný!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!