Kreativní dárky, které nikdy nezklamou

René Nekuda

Zajímavosti

článek

René Nekuda

Zajímavosti

článek

Kreativní dárky, které nikdy nezklamou

Vymýšlet neustále další a další kreativní dárky může být pěkný oříšek. Následující tipy vám to případné lámání hlavy výrazně ulehčí.


Inspirativní knihy

Restart kreativity je neuvěřitelné zábavná cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybu. Pomůže vám uvolnit vnitřní pnutí a znovu v sobě objevit hravost dítěte.

Kreativní zápisník je ověřený dárek. Je levný, zábavný a užitečný – trénuje kreativní svaly svých majitelů. Již tři roky je stabilním knižním bestsellerem a prodalo se ho okolo 10 000 ks. Tady prostě nemůžete udělat chybu!

Příběhostroj pomáhá propojit svět dospělých se světem dětí. V anketě Kniha roku 2019 se umístil v TOP 3 a je tak barevný, že vás už při prvním otevření přenese do neuvěřitelného světa fantazie. Tento kreativní dárek je doslova pro celou rodinu.

Poznámka: Obě zmíněné knihy obsahují i netradiční generátory příběhů, se kterými si užijete spoustu legrace. ;)

Kreativní zápisník

Kurzy, které plní sny

Kreativní dárky, které se sice nedají zabalit, ale umí vytvořit velký úsměv a splnit dlouho odkládané sny – to jsou zdejší kurzy tvůrčího psaní pro veřejnost.

Více než 4000 účastníků s 98% spokojeností je záruka dobré koupě. Pravděpodobně byste se sami divili, co všechno tyto kurzy dokáží!


Dárkové poukázky, ze kterých lze vykouzlit kreativní dárky

Možná hledáte kreativní dárek na poslední chvíli. Možná chcete nechat obdarovanou osobu, aby si sama vybrala konkrétní podobu svého dárku. Ano, od toho jsou tu dárkové poukázky, jejichž nákup můžete mít vyřízený již za pár minut. A pak je stačí jen vytisknout a čekat velké DÍKY.

Na zdejších stránkách totiž najdete mnoho e-knih (sbírky povídek i o teorii tvůrčího psaní), dobře hodnocených online kurzů, případně dalších pomůcek (nejen) pro spisovatele, za které lze tyto poukázky proměnit.

Neznám tvůrčího člověka, který by si tu nevybral!


Tip na konec: Hledáte kreativní dárek zdarma?

Jestliže chcete ušetřit, podívejte se do sekce Ke stažení, ve které můžete objevit hned několik materiálů, jenž mohou být pro vaše blízké užitečné.

A nebo jim darujte dárek od srdce a napište jim vlastní povídku. Tato cvičení tvůrčího psaní vám s tím hravě pomůžou! ;)


Vidíte to, problém s kreativními dárky lze celkem snadno vyřešit. Přeji vám, abyste díky nim učinili šťastnými co nejvíce lidí ze svého okolí!

Tipy na kreativní dárky

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní neslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.