Motivační video, které byste měli vidět

Motivační video, které byste měli vidět

V poslední době mnoho lidí v mém okolí ztrácí motivaci jít si za svým snem, případně opouštějí hodnoty a cíle, kterým dlouhodobě věřili.

Nemám rád univerzální prázdné fráze typu „duha nemůže existovat bez deště“ apod., ale před nedávnem na Facebooku kolovalo jedno video, které mě docela oslovilo.

Celý můj život, to všechno, díky čemu jsem teď šťastný, pro mě bylo na začátku velkou výzvou.

Nikdy jsem nechtěl cestovat, a pak mě najednou vyslali do Keni. Hrozně jsem se bál, musel jsem si najít sponzory, riskoval jsem, že nedokončím střední školu a nakonec to všechno stálo za to, protože mě to v těch 18 letech absolutně celého změnilo.

Neměl jsem vizi stát se učitelem tvůrčího psaní. A když mi to na Literární akademii nabídli, řekl jsem si, že to zkusím, že to může být zajímavá práce. A teď se tím živím a jsem velmi vděčný za neuvěřitelnou důvěru, kterou mi projevujete a za okamžik, kdy ve mně někdo cizí odhalil jistý potenciál. Vždycky, když končí můj kurz tvůrčího psaní a někdo za mnou přijde a znovu mi poděkuje, vždycky, když si přečtu e-mail o tom, jak moc má snaha někomu pomohla či ho posunula někam dál, nelituju toho všeho, co jsem ze začátku musel obětovat (a nebylo toho málo, věřte mi).

Teď jsem díky tomu všemu na správném místě a mohu přijímat nové výzvy (např. jsem začal chodit do posilovny).

Pokud v současné době váháte, že byste chtěli něco nového zkusit a bojíte se, nebo přemýšlíte o ukončení vaší oblíbené práce či se chcete přestat věnovat svým koníčkům, zkuste se podívat na následující motivační video.

Třeba vám pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí…

Posledních 20 nejlepších tipů pro psaní beletrie

Posledních 20 nejlepších tipů pro psaní beletrie

Co kdyby někdo prohledal internet a sesbíral nejlepší tipy pro psaní beletrie od světoznámých a úspěšných autorů, redaktorů a učitelů tvůrčího psaní? Nebyl to lehký úkol, ale na RenéNEKUDA.cz najdete již třetí část série článků plných užitečných moudrostí, které rozhodně

Přečíst »
Bod zlomu

Bod zlomu

Dlouho jsme se tu nebavili o budování příběhů. Rád bych vám představil jeden fígl amerických autorů, který také najdete prakticky v každém průměrném hollywoodském filmu. Není to ani tak o nějaké pravidlu tvůrčího psaní, je to spíše o psychologii vnímání

Přečíst »

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »