Motivační video, které byste měli vidět

René Nekuda

Zajímavosti

video

René Nekuda

Zajímavosti

video

Motivační video, které byste měli vidět

V poslední době mnoho lidí v mém okolí ztrácí motivaci jít si za svým snem, případně opouštějí hodnoty a cíle, kterým dlouhodobě věřili.

Nemám rád univerzální prázdné fráze typu “duha nemůže existovat bez deště” apod., ale před nedávnem na Facebooku kolovalo jedno video, které mě docela oslovilo.

Celý můj život, to všechno, díky čemu jsem teď šťastný, pro mě bylo na začátku velkou výzvou.

Nikdy jsem nechtěl cestovat, a pak mě najednou vyslali do Keni. Hrozně jsem se bál, musel jsem si najít sponzory, riskoval jsem, že nedokončím střední školu a nakonec to všechno stálo za to, protože mě to v těch 18 letech absolutně celého změnilo.

Neměl jsem vizi stát se učitelem tvůrčího psaní. A když mi to na Literární akademii nabídli, řekl jsem si, že to zkusím, že to může být zajímavá práce. A teď se tím živím a jsem velmi vděčný za neuvěřitelnou důvěru, kterou mi projevujete a za okamžik, kdy ve mně někdo cizí odhalil jistý potenciál. Vždycky, když končí můj kurz tvůrčího psaní a někdo za mnou přijde a znovu mi poděkuje, vždycky, když si přečtu e-mail o tom, jak moc má snaha někomu pomohla či ho posunula někam dál, nelituju toho všeho, co jsem ze začátku musel obětovat (a nebylo toho málo, věřte mi).

Teď jsem díky tomu všemu na správném místě a mohu přijímat nové výzvy (např. jsem začal chodit do posilovny).

Pokud v současné době váháte, že byste chtěli něco nového zkusit a bojíte se, nebo přemýšlíte o ukončení vaší oblíbené práce či se chcete přestat věnovat svým koníčkům, zkuste se podívat na následující motivační video.

Třeba vám pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí…

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.