5 originálních variant tvorby vaší virtuální identity

networks-3017395_1280

Moderní doba si žádá více životů. Vezměte si například internet. Kolik různých identit, přihlašovacích jmen a hesel používáte? Vždycky hrajete na rovinu a jste sami sebou?  Vždyť nemusíte a občas je to i zábava vydávat se za někoho jiného, vymyšleného. Proto to přeci lidé dělají, ne?

A k tomuto virtuálnímu světu se víc než cokoliv jiného hodí tzv. avataři. Většinou maličké obrázky, které vás mají na síti indentifikovat a zastupovat.

Najdete je úplně všude – na ICQ, fórech a diskuzích, portálech, blozích, online hrách a dokonce i ve svém mobilu!

Proto bych vám rád navrhnul následujících pět různých variant, jak si svého avatara zdarma vyrobit.  Můžete si upravit vzhled, oblečení, vlasy a oči tak, aby vše dokonale sedělo a vyjadřovalo vaší pravou (?) identitu. Potřebujete k tomu navštívit pouze jednu (nebo třeba i všechny) z těchto internetových fabrik originálních virtuálních identit! ;)

Poznámka: Všechny stránky jsou bohužel pouze v angličtině.

1. Avatar maker

Avatar maker je webová stránka, která vám umožňuje vytvářet ikony, které můžete úspěšně použít ve fórech, instant messengerech, na svém blogu a prakticky kdekoliv jinde na webu.

Na stránkách vám je přímo umožněno si avatara uložit, resp. poslat si ho na email.

2. Otaku Avatar Maker

Tato webová stránka vám umožňuje vytvářet avatary podobné japonským karikaturám – tj. s velkýma očima a malým tělem. Můžete si zde nastavit např. obličejové rysy, oblečení a pozadí. Dále lze do obrázku  přidat i děti nebo zvířata, aby byl váš avatar ještě pestřejší.

Otaku avataři jsou skvělí pro váš blog. Ovládání webu je velmi snadné a jakmile bude ikona hotová, stačí kliknout pouze pravým tlačítkem myši a zvolit „uložit obrázek“.

3. Mess Dudes

Zde si můžete vytvořit speciální avatary pro muže (dudes) a ženy (dollz). Přestože vám tento web nenabídne mnoho voleb, co se oblečení a obličejových rysů týče; umožní vám však rychlou a jednoduchou tvorbu netypické karikatury.

Vaše výtvory můžete použít pro instant messengery, fóra, diskuse, blogy a jako tapety pro mobilní telefony.

4. Aim Icon Maker

Zde si můžete vytvořit bláznivě vypadajícího avatara. Hlavními rysy, které Aimovy avatary charakterizují, jsou čelist, oči a uši.

Po vytvoření vaší ikonky můžete obrázek vytisknout, uložit nebo odeslat emailem.

5. Meez

Služba Meez podporuje tvorbu 3D animovaných avatarů (mužů, nebo žen). Váš avatar může být založen na předem definovaných tématech, jako jsou různé návrhářské styly, hudba, sport či dovolená.

Meez avatary uplatníte na ICQ nebo v mobilním telefonu. K používání avatarů je nutná registrace.

***

Tak na co ještě čekáte? Zkuste se stát tvůrcem avatarů a vytvořit si několik svých osobností, které vás budou reprezentovat. ;)

box-2953722_1280

Veselé Vánoce a kreativní nový rok 2010!

Drazí čtenáři RenéNEKUDA.cz, máme za sebou téměř celý rok 2009, který byl pro mě ve znamení těchto stránek, jež oficiálně fungují od 3. října 2009. Za tuto dobu se tu urodilo neuvěřitelných 95 příspěvků (na 100 jich zaokrouhlíme příští týden).

Přečíst »
Magické a proto budí vždy otázku a proč?

Magické a proto budí vždy otázku a proč?

Toto magické a proto budí otázku a proč? Proč po králově smrti zemřela královna? To ho tolik milovala, že zemřela žalem? Nebo ji snad král nakazil smrtelnou chorobou? Nebo ji zabili intrikáni, kteří nechtěli na trůně ženu? Nebo to byla

Přečíst »
12 rad o psaní od Annie Dillard

12 rad o psaní od Annie Dillard

Annie Dillard, nositelka Pulitzerovy ceny, patří k nejznámějším současným anglicky píšícím autorkám. Zde máte seznam 12 bodů o tvůrčím psaní, které od ní během společného roku života pochytil Alexander Chee: Umístěte všechny nehody, neštěstí a katastrofy dopředu, co možná nejblíže k

Přečíst »

Novinka: Obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní je zábavný, hravý a opravdu hodně užitečný!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »