5 originálních variant tvorby vaší virtuální identity

networks-3017395_1280

Moderní doba si žádá více životů. Vezměte si například internet. Kolik různých identit, přihlašovacích jmen a hesel používáte? Vždycky hrajete na rovinu a jste sami sebou?  Vždyť nemusíte a občas je to i zábava vydávat se za někoho jiného, vymyšleného. Proto to přeci lidé dělají, ne?

A k tomuto virtuálnímu světu se víc než cokoliv jiného hodí tzv. avataři. Většinou maličké obrázky, které vás mají na síti indentifikovat a zastupovat.

Najdete je úplně všude – na ICQ, fórech a diskuzích, portálech, blozích, online hrách a dokonce i ve svém mobilu!

Proto bych vám rád navrhnul následujících pět různých variant, jak si svého avatara zdarma vyrobit.  Můžete si upravit vzhled, oblečení, vlasy a oči tak, aby vše dokonale sedělo a vyjadřovalo vaší pravou (?) identitu. Potřebujete k tomu navštívit pouze jednu (nebo třeba i všechny) z těchto internetových fabrik originálních virtuálních identit! ;)

Poznámka: Všechny stránky jsou bohužel pouze v angličtině.

1. Avatar maker

Avatar maker je webová stránka, která vám umožňuje vytvářet ikony, které můžete úspěšně použít ve fórech, instant messengerech, na svém blogu a prakticky kdekoliv jinde na webu.

Na stránkách vám je přímo umožněno si avatara uložit, resp. poslat si ho na email.

2. Otaku Avatar Maker

Tato webová stránka vám umožňuje vytvářet avatary podobné japonským karikaturám – tj. s velkýma očima a malým tělem. Můžete si zde nastavit např. obličejové rysy, oblečení a pozadí. Dále lze do obrázku  přidat i děti nebo zvířata, aby byl váš avatar ještě pestřejší.

Otaku avataři jsou skvělí pro váš blog. Ovládání webu je velmi snadné a jakmile bude ikona hotová, stačí kliknout pouze pravým tlačítkem myši a zvolit “uložit obrázek”.

3. Mess Dudes

Zde si můžete vytvořit speciální avatary pro muže (dudes) a ženy (dollz). Přestože vám tento web nenabídne mnoho voleb, co se oblečení a obličejových rysů týče; umožní vám však rychlou a jednoduchou tvorbu netypické karikatury.

Vaše výtvory můžete použít pro instant messengery, fóra, diskuse, blogy a jako tapety pro mobilní telefony.

4. Aim Icon Maker

Zde si můžete vytvořit bláznivě vypadajícího avatara. Hlavními rysy, které Aimovy avatary charakterizují, jsou čelist, oči a uši.

Po vytvoření vaší ikonky můžete obrázek vytisknout, uložit nebo odeslat emailem.

5. Meez

Služba Meez podporuje tvorbu 3D animovaných avatarů (mužů, nebo žen). Váš avatar může být založen na předem definovaných tématech, jako jsou různé návrhářské styly, hudba, sport či dovolená.

Meez avatary uplatníte na ICQ nebo v mobilním telefonu. K používání avatarů je nutná registrace.

***

Tak na co ještě čekáte? Zkuste se stát tvůrcem avatarů a vytvořit si několik svých osobností, které vás budou reprezentovat. ;)

Podobné příspěvky

Vytvořte si své pracovní místečko

Pracovní prostor je velmi důležitá oblast. Stejně jako má každý člověk svoji osobní bublinu, měla by ji mít i vaše práce. A podobně, když vám do ní někdo nepříjemný vstoupí,...

Bod zlomu

Dlouho jsme se tu nebavili o budování příběhů. Rád bych vám představil jeden fígl amerických autorů, který také najdete prakticky v každém průměrném hollywoodském filmu. Není to ani tak o...

Recept na produktivitu

Sháníte-li zaručený recept, který z vás udělá skutečně produktivního člověka, můžete se inspirovat třeba těmito významnými jmény: Thomas A. Edison, Charles Darwin, Ernest Hemingway, Benjamin Franklin či Emily Post. Ptáte...

Cvičení: O co tady jde?!

Tohle je příběh Daniely, která se před třemi týdny přestěhovala do vašeho města, aby se tu vyrovnala s těžkým rozvodem. Nyní se snaží seznámit s novými lidmi, protože si chce...

Zvyky slavných spisovatelů

Slavní spisovatelé si osvojili různé zvyky, které jim měly přinášet inspiraci či je motivovat k dopsání rozepsaných knih. Každý, kdo si zkusil napsat vlastní knihu, ví, že její dokončení je...

10 věcí, bez kterých se autor neobejde

1. Vášeň: Měli byste v sobě objevit hlad po vyprávění příběhů. Psaní je dlouhodobá činnost a bez tohoto hnacího motoru byste u něj jen těžko vydrželi. 2. Disciplína: Je mi to...

Pojďte tvořit! 4000 účastníků, 9 let praxe a 98% spokojenost vám zaručuje osvědčený a osobitý přístup v úspěšných kurzech tvůrčího psaní (pro veřejnost i v těch online).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!