Fórum o tvůrčím psaní

René Nekuda

Projekty

projekt

René Nekuda

Projekty

projekt

Fórum o tvůrčím psaní

Dlouho očekávané fórum o tvůrčím psaní je zde!

Jeho základní myšlenka je sdružit všechny účastníky e-mailového kurzu tvůrčího psaní Jak napsat knihu a širší veřejnost se zájmem o psaní. Jedná se o volné fórum bez nutnosti registrace, které vám poskytne dostatečný prostor pro vaše postřehy, rady, zpětnou vazbu na RenéNEKUDA.cz či místo, kde můžete kolegům ukazovat části své umělecké práce (pro nezávislé ohodnocení). Fórum je navíc obohaceno o systém hlasování, takže sami můžete lehce ovlivnit, které příspěvky jsou pro vás přínosné, zajímavé či zábavné.

Doufám, že si tuto novou část RenéNEKUDA.cz zamilujete a bude vás inspirovat, povzbuzovat a pomáhat vám kdykoliv, když to bude potřeba! ;)

ODKAZ: https://forumtvurcihopsani.cz

Poznámka: Další podobné projekty najdete tady.

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

4 komentáře u „Fórum o tvůrčím psaní“

  1. Dobrý den, na fóru jsem se zaregistrovaný, rovněž jsem ověřil emailovou adresu, ale stále nemůžu vkládat komentáře ani vytvářet diskuze. Čím by to mohlo být?

    Odpovědět
    • Už vím, čím to je. Odkaz zaslaný v potvrzovacím emailu mě totiž po kliknutí zavede jen na hlavní stránku fóra, ale k ověření emailu nedojde. Odkaz se musí celý překopírovat do adresního řádku a teprve pak otevřít.

  2. …přečetla jsem si úvod ,koukla na “fórum ” a můj dotaz je spíž o tom,jak v podstatě začít…možná, že jsem netrpělivá,ale štourá mi to v hlavně,protože si myslím,že jakoby úvahy o tom co psát v vychází ze mě,v čem žiju,co jsem prožila,co mám před sebou apod. a o mém okolí ale i o mě,ráda píšu stylem úvah o všem ,z pohledu svýho nějakýho vnímání a pocitů,ale jsou to úvahy,myšlenky psané tak,jakobych si s někým sedla a prostě si povídala ??? nevím jestli tudy vede cesta a dá se to,nemá zkušenosti s vložením mluveného slova a taky nevím jestli je nutné v podstatě začím s nějakým scénářem postav a dějů apod.?? taky ráda píšu tak, jak mi to vpadne do hlavy a proto v tý daný chvíli prostě ťukám a nepřemýšlím o velým a malým písmeni apod..je možné texty upravovat nějak dodatečně ?? omlouvám se jestli předbíhám v otázkách ale moje zvědavost je asi větší…

    Odpovědět

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.