Rozeberte své povídky v novém kurzu tvůrčího psaní!

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka, tvůrčí psaní

René Nekuda

Ze života mého

pozvánka, tvůrčí psaní

Kurz Rozbor povídek – banner

Většina mých kurzů je v prvním plánu zaměřená na teorii, která je následně doplněná o hravá praktická cvičení. Ucelené texty píšeme a rozebíráme pouze v dlouhodobých kurzech (např. Miniakademie tvůrčího psaní, Příběh nebo Kurz tvůrčího psaní pro pokročilé), protože je k tomu nutná jistá dovednost a znalost alespoň základních pojmů tvůrčího psaní.

Je mi ovšem jasné, že mnoho z vás nemůže pravidelně dojíždět do Prahy. Zároveň rozumím tomu, že zpětná vazba na ucelené texty je více než smysluplná a extrémně užitečná.

Vyřešit základní problém, jak dostat konstruktivní rozbor povídky do jednodenního setkání, nebylo úplně jednoduché. Je za tím totiž hodně velkých ALE:

  • Účastníci budou pravděpodobně psát texty z různých žánrů (tudíž najednou nastává čtenářský problém „jak mám hodnotit text, který bych si nikdy nepřečetl(a)“).
  • Úroveň účastníků mi bude předem neznámá.
  • Ze zkušenosti vím, že pouze minimum lidí dokáže rozebírat literární texty za hranicí líbí/nelíbí.
  • Je potřeba zapojit všechny účastníky po celou dobu kurzu, tj. aby si to jen neodseděli a nečekali, až na ně přijde řada.
  • Výstupem by měla být motivující, konkrétní a konstruktivní zpětná vazba.

Věřím, že se mi všechna tato ALE podařilo úspěšně vyřešit a nyní vám nabízím velmi unikátní jednodenní kurz Rozbor povídek. Zúročuji v něm 10 let vývoje jedinečného systému dávání a získávání zpětné vazby, který nikde jinde nenajdete.

Kromě zmíněného rozboru vaší předem napsané povídky se také naučíte číst spisovatelskýma očima a dávat ostatním rady a postřehy, které jejich psaní posunou o několik úrovní výš.

Kurz Rozbor povídek je nyní otevřen všem autorům a autorkám s touhou na sobě pracovat.

Aktuálně vypsané termíny kurzu Rozboru povídek »

Pozor: Jeho kapacita je velmi omezená, neboť vše musí probíhat v menších skupinkách do 7 účastníků.

Přijďte – odejdete totiž s neopakovatelnou zkušeností a konkrétními radami a možnostmi, jak zlepšit své psaní!

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.