Neuvěřitelné příběhy, které se opravdu staly #2

René Nekuda

Zajímavosti

článek, neuvěřitelné příběhy

René Nekuda

Zajímavosti

článek, neuvěřitelné příběhy

Neuvěřitelné příběhy, které se opravdu staly #2

Tentokrát to nebudou úplně neuvěřitelné příběhy. Spíše těžko uvěřitelné příběhy ze života, které se opravdu staly. Takže… inspirace z mého spisovatelského zápisníčku:

1) Rozhodnutí za bobek

V jedné městské části New Yorku najdete na ulicích malé značky, ze kterých se dozvíte, že máte uklízet poklady svých domácích mazlíčků. Jinak vám totiž hrozí pokuta 250 $. Nicméně původní sazba byla „pouhých“ 25 $, kdyby radnice neudělala chybu v zadávání této zakázky. Nyní uvažují nad zvýšením pokuty podle částky na již vyrobených značkách, protože jejich výměna by stála poměrně velké peníze. Neměla by spíše sama radnice zaplatit za svoji chybu a uklidit si ve svých nařízeních a zakázkách?

2) Opravte si střechu!

Muž v holandském Ijsselsteinu se rozhodl zazpívat ze zadní zahrady své přítelkyni píseň a v zápětí ji požádat o ruku. Vyskočil tedy na krajní střechu řadových domků a vydal se k domu, kde jeho milá bydlela. Bohužel se cestou propadl do úplně cizího domu a jeho majitelé prý byli „poměrně v šoku“. Dobře to ovšem dopadlo – po ošetření několika menších zranění v místní nemoci se muž za přítelkyní vrátil a píseň ji skutečně zazpíval. S žádostí o ruku potom souhlasila. :)

3) První rande

A u lásky zůstaneme: Muž si dal ve Wisconsinu (USA) první rande se ženou z internetové seznamky v místním pouličním bufetu. Všechno probíhalo přímo skvěle, objednal jí i milkshake. Bohužel v momentě, kdy se vydal na záchod, žena popadla jeho peněženku a zmizela. Muž byl nucený zavolat policii, aby mohl vyřešit dluh 1 $, který v restauraci zůstal. Druhý den policie ženu i s peněženkou našla. Dokonce v ní byly i všechny jeho peníze – dvě jednodolarové bankovky. Aspoň že měl i na spropitné. ;)

Máte v šuplíku nebo v uměleckém zápisníčku také nějakou těžko uvěřitelnou historku, která se ale opravdu stala? Pochlubte se dole v komentářích!

Je tady toho ještě víc ke čtení:

Akreditované kurzy tvůrčího psaní pro všechny

Přihlaste se do ověřených kurzů tvůrčího psaní, které by vám doporučilo více než 98 % předchozích účastníků. Kdoví, třeba napíšete svoji vlastní knihu… ;)

Napsat komentář

Inspirativní newslettery

Žádný spam, jen skvělé tipy a triky, které povzbudí vaši múzu…

Počkejte! 👋🏼

Než odejdete, zkuste odebírat zdejší inspirativní newslettery (podobně jako 9000 dalších kreativních lidí). Nebojte se, můžete se případně kdykoliv odhlásit.

Žádný spam, protože ho taky nemám rád.