Neuvěřitelné příběhy, které se opravdu staly #2

Neuvěřitelné příběhy, které se opravdu staly #2

Tentokrát to nebudou úplně neuvěřitelné příběhy. Spíše těžko uvěřitelné příběhy ze života, které se opravdu staly. Takže… inspirace z mého spisovatelského zápisníčku:

1) Rozhodnutí za bobek

V jedné městské části New Yorku najdete na ulicích malé značky, ze kterých se dozvíte, že máte uklízet poklady svých domácích mazlíčků. Jinak vám totiž hrozí pokuta 250 $. Nicméně původní sazba byla „pouhých“ 25 $, kdyby radnice neudělala chybu v zadávání této zakázky. Nyní uvažují nad zvýšením pokuty podle částky na již vyrobených značkách, protože jejich výměna by stála poměrně velké peníze. Neměla by spíše sama radnice zaplatit za svoji chybu a uklidit si ve svých nařízeních a zakázkách?

2) Opravte si střechu!

Muž v holandském Ijsselsteinu se rozhodl zazpívat ze zadní zahrady své přítelkyni píseň a v zápětí ji požádat o ruku. Vyskočil tedy na krajní střechu řadových domků a vydal se k domu, kde jeho milá bydlela. Bohužel se cestou propadl do úplně cizího domu a jeho majitelé prý byli „poměrně v šoku“. Dobře to ovšem dopadlo – po ošetření několika menších zranění v místní nemoci se muž za přítelkyní vrátil a píseň ji skutečně zazpíval. S žádostí o ruku potom souhlasila. :)

3) První rande

A u lásky zůstaneme: Muž si dal ve Wisconsinu (USA) první rande se ženou z internetové seznamky v místním pouličním bufetu. Všechno probíhalo přímo skvěle, objednal jí i milkshake. Bohužel v momentě, kdy se vydal na záchod, žena popadla jeho peněženku a zmizela. Muž byl nucený zavolat policii, aby mohl vyřešit dluh 1 $, který v restauraci zůstal. Druhý den policie ženu i s peněženkou našla. Dokonce v ní byly i všechny jeho peníze – dvě jednodolarové bankovky. Aspoň že měl i na spropitné. ;)

Máte v šuplíku nebo v uměleckém zápisníčku také nějakou těžko uvěřitelnou historku, která se ale opravdu stala? Pochlubte se dole v komentářích!

Kurz tvůrčího psaní pro pokročilé

Povídky z druhé ruky

Dá se literatura recyklovat? Si pište. Povídková sbírka, ve které 31 odvážných autorů vytváří z „profláklých“ příběhů příběhy nové, neotřelé a stoprocentně zábavné. Chceme recyklovat literaturu, chceme poukazovat na to, že se dá jedinečnost hledat v zavedených strukturách, experimentujeme se známými

Přečíst »
Zvyšte svoji produktivitu skrze hudbu

Zvyšte svoji produktivitu skrze hudbu

Coffitivity.com → SimplyNoise.com → Zkuste zvýšit svoji produktivitu a kreativitu díky vhodnému hudebnímu podkresu! Vlastně se nejedná o žádnou Britney Spears, ale o zvuky z prostředí přeplněné kavárny (Coffitivity) či speciální ruchy (SimplyNoise), které by měly pomoci uklidnit vaši mysl

Přečíst »

Novinka: Obsáhlý videokurz Základy tvůrčího psaní je zábavný, hravý a opravdu hodně užitečný!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top

Počkejte chvilku...

Nyní můžete využít možnosti online interaktivní výuky ve formě webinářů tvůrčího psaní. 

Než odejdete…

Odebírejte inspirativní newslettery plné skvělých tipů, dárků a exkluzivního obsahu. Dostávejte víc!

Cookie-Man

Tyto stránky používají k vylepšení některých služeb soubory cookies. Jejich prohlížením s tím souhlasíte. Více informací »